Transporto sprendimas

Mūsų vizija alternatyvios energijos sunkvežimiams

2min
p041753

Transporto anglies dioksido išmetimo mažinimas siekiant spręsti klimato kaitos problemą

Sunkvežimiai atlieka svarbų vaidmenį visuomenėje, ypač maisto grandinėje ir gabenant svarbiausias prekes. Tačiau pasaulinė transporto paklausa turi būti subalansuota taikant tvarius sprendimus.

Sunkvežimių išmetamųjų teršalų standartai daug metų lenkia lengvųjų automobilių išmetamųjų teršalų standartus. Kietųjų dalelių, NOx ir visų kitų teršalų išmetimas sumažintas beveik iki nulio, ypač taikant dabartinį „Euro VI-D" reglamentą. Todėl senos kartos transporto priemonių pakeitimas naujausiomis yra svarbu oro taršai mažinti.

Kova su visuotiniu atšilimu ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo mažinimas tapo vienu iš svarbiausių uždavinių. CO2 emisijų mažinimas yra naujas mūsų pramonės prioritetas.

Šiandien nėra unikalios alternatyvos, kuri galėtų veiksmingai pakeisti dyzeliną visose srityse ir visose rinkose. Net jei esame įsitikinę, kad vidutinės trukmės ir ilgalaikėje perspektyvoje (2040 m.) elektromobilumas taps nauja norma, šiandien siūlome savo klientams geriausią transporto sprendimą, pritaikytą jų veiklai, su efektyviausiu energijos šaltiniu ne tik eksploatacinių savybių, bet ir poveikio aplinkai požiūriu.

Dyzelinas, kaip profesionalus kuras, šiandien tebėra geras atsakas į transporto pramonės poreikius, ypač tolimųjų pervežimų srityje, kurioje jis dar keletą metų išliks dominuojančiu kuru. Atsisakyti „viso dyzelino" nereiškia atsisakyti dyzelino.

Geriausias sprendimas, kaip sumažinti tolimojo susisiekimo poveikį aplinkai, yra ir toliau sutelkti dėmesį į degalų sąnaudų mažinimą. Naujos kartos biodegalai, ypač sintetiniai parafininiai degalai (HVO, XTL...), vidutinės trukmės laikotarpiu taip pat padės toliau mažinti CO2 kiekį.

Trumpesniems atstumams arba miesto transportui suslėgtosios gamtinės dujos (SGD) yra brandus atsakas į transporto pramonės iššūkius. Jos padeda gerinti miesto oro kokybę ir yra patikrintas sprendimas. Tačiau gamtinės dujos išlieka pereinamojo laikotarpio energija, nes visuomenė tikisi proveržio emisijų srityje, palyginti su dyzelinu (iškastinės gamtinės dujos, palyginti su dyzelinu, tik 2 proc. sumažina išmetamo CO2 kiekį).

Galutinis transporto sprendimas turi būti nulinė tarša. Elektromobilumas neabejotinai yra TEISINGAS sprendimas miestams, regioniniam transportui ir statyboms. Daugiau nei 10 metų intensyviai plėtodami ir bendradarbiaudami su klientais šioje srityje bei pradedant serijinę gamybą nuo 2020 m. pradžios, „Renault Trucks" esame pasirengę paversti elektrinius sunkvežimius nauju standartu.

Susipažinkite su mūsų elektra varomomis transporto priemonėmis ir paslaugomis

„Renault Trucks E-Tech Master Elektrinis

„Renault Trucks E-Tech D Elektrinis

„Renault Trucks E-Tech D WIDE Elektrinis

„Renault Trucks E-Tech T Elektrinis

„Renault Trucks E-Tech C Elektrinis

Atsisiųskite mūsų nemokamą dokumentą ir gaukite žingsnis po žingsnio vadovą, kaip sklandžiai dekarbonizuoti savo transporto priemonių parką.

Set canonical URL
Off