Share

Pranešimas žiniasklaidai

Elektriniai „Renault Trucks” JK pelnė apdovanojimą už technines inovacijas

Distribucija

Elektromobilumas

2min
Rugsėjo 2 d. Londone „The Motor Transport Awards 2021“ rinkimuose elektra varoma  „Renault Trucks“ Z.E. gama pelnė apdovanojimą už technines inovacijas. Nuotraukoje (iš kairės į dešinę): apdovanojimų ir televizijos laidų vedėjas Aleksandras Armstrongas; „Renault Trucks UK“ pardavimo ir serviso direktorius Jamesas Charnockas; „Renault Trucks UK“  distribucinių ir komercinių automobilių direktorius Ellwyn Thompson; „Renault Trucks UK“ generalinis direktorius Carlos Rodrigues; „Renault Trucks UK“ svarbių versl

Elektrinė Prancūzijos gamintojo sunkvežimių gama rugsėjo 2 d. Londone, „Motor Transport Awards 2021“ rinkimuose laimėjo apdovanojimą už technines inovacijas.

35-ųjų „The Motor Transport Awards 2021“ rinkimų metu „Renault Trucks“ Z.E. gama pelnė „Technical Excellence Award” apdovanojimą už technines inovacijas. Nepriklausoma komisija, sudaryta iš kompetentingų pramonės atstovų, pripažino „Renault Trucks” elektriniuose sunkvežimiuose naudojamus techninius sprendimus kaip geriausius ir atitinkančius klientų veiklos poreikius.

Komisija pažymėjo, kad prancūzų gamintojas atskleidė tvaraus ateities transporto galimybes vežėjams, ieškantiems patikimų ir veiksmingų būdų sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Teisėjai taip pat teigiamai įvertino, kad tokios „Renault Trucks“ transporto priemonės jau yra eksploatuojamos Jungtinėje Karalystėje.

Atsiimdamas apdovanojimą „Renault Trucks UK & Ireland“ generalinis direktorius Carlosas Rodriguesas sakė: „Renault Trucks“ yra vienas iš lyderiaujančių gamintojų Jungtinės Karalystės transporto sektoriuje link nulinės emisijos, todėl mūsų elektra varomai sunkvežimių gamai skirtas apdovanojimas už motorinių transporto priemonių technines inovacijas yra nepaprastai jaudinantis momentas. Perėjimas prie nulinės emisijos sprendimų yra vienas svarbiausių pokyčių mūsų pramonėje, kuris suteiks naudą visai visuomenei. Būti pripažintais ne tik dėl Z.E. modelių inovacijų, bet ir dėl mūsų požiūrio į pramonės transformaciją yra labai malonus. Tikimės, kad šis apdovanojimas vežėjams taps postūmiu į tvaresnę ateitį - pradedant šiandien!“

„Renault Trucks“ 100% elektrinė gama nuo 3,1 t iki 26 t („Master Z.E.“, „D Z.E.“, „D Wide Z.E.“ ir „D Wide Z.E. Low Entry Cab“) jau dabar gali pagerinti oro kokybę ir sumažinti triukšmą miestuose. Nuo 2023 m. bus siūloma vien elektra varomų „Renault Trucks“ sunkvežimių gama visiems transporto sektoriams: statybų darbams, distribuciniams bei tolimiesiems gabenimams. Prancūzijos gamintojas įsipareigojo, kad iki 2025 m. pabaigos 10% visų parduodamų sunkvežimių virš 12 t bus elektriniai. 2030 m. jie sudarys  35%, o 2040 m. nei į vieną modelį nebus montuojamas vidaus degimo variklis, kuriame kaip degalai naudojamas iškastinis kuras.