Share

Pranešimas žiniasklaidai

Renault Trucks pristatė naują elektrinį žemagrindį D WIDE Z.E. LEC

Elektromobilumas

2min
Z.E. Low
„Renault Trucks“ elektrinių sunkvežimių gamą Europoje papildė „D Wide Z.E.“ žemagrindis modelis.

„Renault Trucks“ elektrinių sunkvežimių gamą Europoje papildė „D Wide Z.E.“ žemagrindis modelis. Dėl žemai įrengtos kabinos šia vien elektra varoma transporto priemone lengva dirbti surenkant atliekas, ji padidina vairuotojų ir neapsaugotų eismo dalyvių saugumą.

Nuo 3,5 iki 26 tonų segmente „Renault Trucks“ siūlo plačiausią rinkoje elektrinių sunkvežimių gamą. Gamintojas papildė asortimentą naujuoju „D Wide Z.E“ LEC (Low Entry Cab) modeliu su žemagrinde kabina. Ši kabina pritaikyta buitinių atliekų surinkimo įmonių reikalavimus, palengvina vairuotojų darbą ir užtikrina didesnį saugumą, patogumą bei našumą.

„Renault Trucks D Wide Z.E.“ LEC yra sukurtas taip, kad vairuotojas ir kiti ekipažo nariai galėtų lengvai ir saugiai įlipti ir išlipti iš sunkvežimio. Kabina yra sumontuota 200 mm žemiau nei standartiniame modelyje, įrengtas tik vienas laiptelis su neslidžiu paviršiumi, o durys atsidaro 90° kampu. Tai žymiai sumažina ekipažo narių nuovargį lipant ir išlipant iš kabinos daugiau nei 100 kartų per pamainą.

Dėl žemos įrengtos kabinos užtikrinamas puikus matomumas vairuotojui, o tai padidina neapsaugotų eismo dalyvių saugumą. Dar didesnį matomumą suteikia kaip papildoma įranga siūlomi šoniniai galiniai kabinos langai.

Erdvioje šio elektrosunkvežio kabinoje gali patogiai įsitaisyti vairuotojas bei iki trijų ekipažo narių. Papildomai siūlomos lygios grindys suteikia judėjimo laisvę kabinos viduje ir palengvina įlipimą bei išlipimą iš abiejų sunkvežimio pusių.

Sukurtas bendradarbiaujant su antstatų gamintoju „Estepe”, „Renault Trucks D Wide Z.E.“ LEC visose Europos rinkose siūlomas 6x2 važiuoklės konfigūracijos su vairuojama galine ašimi. Vien elektra varomas sunkvežimis neskleidžia emisijos ir tinka darbui miestų zonose, kuriose eismas yra ribojamas.