Slapukas

Slapukas

USlapukas yra duomenų failas, kuris lankymosi interneto svetainėje metu išsaugomas Jūsų kompiuteryje ir siunčiamas į Jūsų interneto naršyklę. Jo tikslas – rinkti informaciją, susijusią su Jūsų veiksmais.

Slapukus Jūsų kompiuteryje valdo Jūsų interneto naršyklė.

Keisdami Jūsų interneto naršyklės nuostatas bet kuriuo metu galite perskaityti, ištrinti ar išjungti šiuos slapukus.

„Renault Trucks“ naudojami statistiniai „Google Analytics“ slapukai

Jūsų lankymosi metu mes taip pat naudojame „Google Analytics“ auditorijos slapukus. Šie slapukai mums leidžia nustatyti lankymosi ir įvairių mūsų interneto svetainės elementų (lankomų skyrių ir poskyrių) naudojimo statistiką bei apimtis. Šie duomenys leidžia mums daryti Svetainę naudingesne ir ergonomiškesne.

Kiti „Renault Trucks“ naudojami slapukai

Jums prisijungus prie mūsų interneto svetainės Jūsų kompiuteryje gali būti išsaugomas vienas ar keli partnerių slapukai (pavyzdžiui, slapukai, kuriuos sukuria socialinių tinklų pasidalijimo mygtukai). Šių slapukų tikslas – nustatyti Jūsų pomėgius ir surinkti duomenis apie naršymą.

Dėl slapukų, kurie sukuriami socialinių tinklų dalijimosi mygtukais, siūlome susipažinti su šių socialinių tinklų bendrosiomis naudojimosi sąlygomis.

Kaip atlikti su slapukais susijusius nustatymus?

Slapukus galima valdyti keliais būdais. Bet kokie Jūsų atlikti nustatymai gali daryti įtaką Jūsų naršymui internete ir Jūsų prieigai prie kai kurių paslaugų, kurioms būtinas slapukų naudojimas.

Slapukų valdymo įrankiai skirtingi skirtingose naršyklėse. Jie aprašyti Jūsų naršyklės pagalbos meniu, kuriame sužinosite, kaip keisti nustatymus, susijusius su slapukais.