Turinys

Ką pasirinkti?

6min
Renault Trucks T

„Renault" sunkvežimiai gali padėti jums pereiti prie tvarių transporto sprendimų, kurie išskiria mažiau CO2. Nesvarbu, ar esate nepriklausomas vežėjas, ar nacionalinio transporto parko valdytojas, „Renault Trucks" siūlo jūsų verslui idealiai tinkantį anglies dvideginio emisijos mažinimo sprendimą. Mūsų ekspertai padės jums ir išanalizuos jūsų veiklą bei verslo reikalavimus. Taip užtikrinsime, kad galėtume jums pasiūlyti efektyvius ir pelningus krovinių vežimo sprendimus per visą jūsų sunkvežimių eksploatavimo laikotarpį.

CO2 emisijos mažinimas siekiant tvaraus gabenimo

Dinamiškos ekonomikos sąlygomis, plečiantis elektroninei prekybai ir didėjant galutinių klientų lūkesčiams, krovinių vežimo sektoriui keliami vis didesni reikalavimai. Siekdamos palaikyti tvarumą augančiose logistikos grandinėse, vyriausybės visame pasaulyje taiko vis griežtesnius aplinkosaugos standartus.

Todėl Europos Sąjunga, nuo 1990 m. įsipareigojusi reguliuoti transporto priemonių išmetamų teršalų kiekį, įvedusi Euro 1 - Euro 6 standartus (NOx, kietųjų dalelių išmetimas ir kt.), 2019 m. parengė naują reglamentą, kuriuo siekiama nustatyti sistemą ir sumažinti sunkiųjų komercinių transporto priemonių išmetamo CO2 kiekį.Tikslas - iki 2030 m. sumažinti išmetamą CO2 kiekį -30 % (lyginant su 2019 m.), o tarpinis tikslas -15 % iki 2025 m. Įgyvendindama šį teisės aktą, ES naudojo savo modeliavimo programinę įrangą VECTO, kuri apskaičiuoja teorinį kiekvienos transporto priemonės CO2 rodiklį, priklausantį nuo jos naudojimo ciklų ir įvairių apkrovos sąlygų. Rezultatai pateikiami išmetamo CO2 kiekio gramais tonai ir kilometrui (g/t/km).

 

% Toks yra tikslas iki 2030 m. sumažinti pramoninių transporto priemonių išmetamo CO2 kiekį.

„Renault Trucks" sprendimai, padedantys mažinti anglies dvideginio emisiją

Dyzeliniams varikliams skirti biodegalai

Iškastiniu kuru varomų dyzelinių transporto priemonių rinkos dalis sumažės dėl naujų taisyklių ir techninės pažangos alternatyvių degalų srityje. Tačiau iki 2030-2035 m. ji išliks pagrindine rinkos dalimi. 2021 m. „Renault Trucks" 3 % sumažino degalų sąnaudas T, C ir K gamų sunkvežimiuose ir jau paskelbė drąsų pranešimą 2022 m.: dar 10 % sumažinti degalų sąnaudas ir su jomis susijusią CO2 emisiją. Jei jūsų veiklai būtinos ICE jėgainės, taip pat turite galimybę mažinti anglies dvideginio emisiją naudodami biodegalus: atsinaujinančią energiją, dėl kurios išmetama mažiau CO2 nei naudojant įprastą dyzeliną. Biodegalai gali būti pirmos kartos (pvz., B100) arba antros kartos. Tai sintetiniai parafininiai degalai, pavyzdžiui, hidrotermiškai apdorotas augalinis aliejus (HVO), kurie gali sumažinti CO2 emisiją iki 88 %. Šią biodegalų parinktį galima rinktis „Renault Trucks T", "T High", "C", "K" ir "D" gamose.

 

Gamtinių dujų naudojimas

Priklausomai nuo jūsų veiklos, gamtines dujas naudojančios transporto priemonės (SGD) gali būti dar vienas sprendimas. Tai brandi technologija, kurią  „Renault Trucks" siūlo jau beveik 20 metų. Šiuo metu yra dvi D WIDE CNG 320 AG versijos: 18 arba 19 tonų 4x2 konfigūracijos arba 6x2*4. SGD sunkvežimių nuvažiuojamas atstumas siekia iki 800 kilometrų, o dėl su NGV1 ir NGV2 suderinamų jungčių pripildyti bakus užtrunka vos kelias minutes. Naudojant iš buitinių atliekų ar biodujų pagamintas dujas, CO2 emisiją galima sumažinti iki -70 %.

Renault Trucks D CNG

Sužinokite daugiau apie vairavimą naudojant SGD

SGD sunkvežimių vairavimas

Skaityti straipsnį

Transport Houtch

Perskaitykite atsiliepimą

Kur kas daugiau nei 100 proc. elektriniai sunkvežimiai: pasaulinis pasiūlymas

 

„Renault Trucks" buvo pirmasis gamintojas, pradėjęs prekiauti elektra varomais sunkvežimiais kaip standartine įranga. Turėdami daugiau nei dešimties metų patirtį, prižiūrime mažos talpos elektrines transporto priemones. Pavyzdžiui, 2010 m. pradėta prekiauti elektrine „Renault Trucks Maxity" versija.

Be to, „Renault Trucks" skyrė didelę dalį savo mokslinių tyrimų vidutinės ir didelės talpos elektra varomoms transporto priemonėms kurti, atlieka bandymus realiomis sąlygomis ir teikia visokeriopą pagalbą klientams. Mūsų ekspertai bendradarbiauja su jumis per visą perėjimo prie tvaraus transporto laikotarpį. Suprantame kliūtis, susijusias su verslo pritaikymu prie naujų degalų technologijų, ir galime įvertinti geriausią sprendimą pagal jūsų veiklą. Mūsų komanda padės jums nuo A iki Z, pradedant nuo jūsų transporto parko analizės, jūsų krovinių vežimo maršrutų reikalavimų ir apribojimų iki sunkvežimių eksploatavimo pabaigos. Tai pasiekiama atliekant analizes, teikiant paslaugas, teikiant rekomendacijas dėl įkrovimo infrastruktūros, finansinių priemonių ir krovinių vežimo sprendimų. Mūsų teikiamos pagalbos lygis nesikeičia, nepriklausomai nuo jūsų eksploatuojamų transporto priemonių skaičiaus. Esame čia tam, kad padėtume jums pereinant nuo projekto valdymo iki jūsų transporto priemonių parko eksploatavimo ir veiklos stebėjimo. Taip pat padėsime jums kasdienio sunkvežimių naudojimo klausimais (įkrovimo infrastruktūros įrengimas, degalų sąnaudų optimizavimas ir t. t.).

Nuo 2019 m. siūlome visiškai elektrinius nuo3,1 iki 26 tonų „Renault Trucks Master", D ir D WIDE. Tai plačiausias asortimentas rinkoje pagal transporto priemonių pasiūlą, apimantis daugumą taikymo sričių.

Mūsų elektros variklių sprendimai gaminami Blainville gamykloje Prancūzijoje. Jis yra patikimas, ekonomiškas ir pritaikytas jūsų veiklai mieste. Netrukus jį bus galima naudoti statybose, krovinių pervežimo ir net tolimųjų reisų srityse.

„Renault Trucks" yra įsipareigojusi užtikrinti tvaresnį krovinių vežimą jūsų verslo ir aplinkos labui. Susipažinkite su mūsų dabartiniu 100 proc. elektra varomų transporto sprendimų pasiūlymu.

Renault Trucks D E-Tech

Sužinokite, kaip pereiti prie elektrinių sunkvežimių

7 pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti

Atsisiųsti kontrolinį sąrašą

Kaip finansuoti elektrinį sunkvežimį?

Skaityti straipsnį

„Renault Trucks" siūlo būdus, kaip padidinti jūsų pelningumą

„Renault Trucks" kuria transporto priemones, skirtas tvariam krovinių vežimui ir užtikrinančias jūsų pelningumą. Pasinaudodama savo žiniomis ir įsipareigojimu mažinti iškastinio kuro naudojimą, „Renault Trucks" kuria alternatyvia energija varomas transporto priemones. „Volvo Group" rūpinasi inovacijomis ir jų parama, todėl galime jums pasiūlyti patikimas, efektyvias ir pelningas transporto priemones. Vykdidami savo įsipareigojimą pereiti prie tvaraus transporto, „Volvo Group” sukūrė naują padalinį. „Volvo Energy" atsakingas už naujų, naudotų restauruotų akumuliatorių ir įkrovimo sprendimų elektromobiliams tiekimą. Be to, „Volvo Energy" užmezgė partnerystę su pagrindiniais šios pramonės šakos dalyviais, kad sukurtų kuro elementus ir akumuliatorius, kurie leis pasiūlyti dar efektyvesnes elektrines transporto priemones, nedarant įtakos pelningumui.

renault trucks services

Sumažinkite poveikį aplinkai ir kartu sumažinkite savo bendrą nuosavybės kainą

„Renault Trucks" yra pasirengusi padėti jums, siūlydama išsamius pasiūlymus, orientuotus į elektrines transporto priemones, kad jūsų verslui pateiktų anglies dvideginio emisijos mažinimo sprendimus.

Transporto priemonių parko perėjimas prie tvaraus transporto priemonių neturėtų būti improvizuotas. Siekiant sklandaus perėjimo, būtina ekspertų pagalba. Kaip ir naudojant bet kokią naują technologiją, pereinant prie alternatyvių degalų kartais reikia keisti požiūrį į savo krovinių vežimo maršrutus ir visą verslą. Tačiau ilgainiui jūsų bendra nuosavybės kaina bus artima dyzelinių transporto priemonių kainai ir turėsite daug papildomų privalumų:

  • geresnis ekologinis pėdsakas
  • galimybė patekti į mažos taršos zonas (LEZ), kurios vis labiau plinta miestų centruose
  • geresni jūsų įmonės ekologiniai rodikliai klientams ir partneriams
  • mažesnė vairuotojų kaita dėl elektrinių sunkvežimių vairavimo patogumo

Jei norite sužinoti daugiau apie degalų alternatyvas arba mūsų komercinių elektrinių transporto priemonių pasiūlymą, nedvejodami susisiekite su mumis.

Susisiekite su „Renault Trucks Lietuva”

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Set canonical URL
Off