Transporto sprendimas

Kokią lengvąją komercinę transporto priemonę turėtumėte pasirinkti pristatymui?

Distribucija

5min
Renault Trucks Master Red Edition

"Renault Trucks Master Red EDITION", kurį, priklausomai nuo paskirties, galima įsigyti kaip furgoną, platforminę kabiną arba važiuoklės kabiną, buvo sukurtas siekiant palengvinti vairuotojų kasdienį gyvenimą mieste ir užtikrinti pristatymų pelningumą. Atraskite privalumus.

"Renault Trucks Master Red EDITION" gali būti pritaikytas pagal jūsų reikalavimus

Kad ir kokie būtų apribojimai, "Renault Trucks Master" patenkins jūsų verslo poreikius. Galite rinktis iš daugiau kaip 350 skirtingų konfigūracijų ir naudingosios apkrovos nuo 8 iki 22 kubinių metrų. Priklausomai nuo naudojimo paskirties, "Renault Trucks Master" galima įsigyti su priekiniais arba galiniais varančiaisiais ratais.

  • Nesvarbu, ar važiuojate mieste, ar greitkelyje, priekiniais ratais varoma versija užtikrina didesnį vairavimo malonumą ir mažesnes degalų sąnaudas;

  • galiniais varomaisiais ratais versija, kurią galima įsigyti nuo 3,5 t iki 4,5 t, puikiai tinka sunkiems kroviniams vežti.

Kalbant apie variklius, galite rinktis iš 7 dyzelinių variklių nuo 110 iki 180 AG. Jei jūsų transporto priemonės nuvažiuoja mažiau kilometrų per kiekvieną kelionę pirmyn ir atgal arba jei jums reikia įvažiuoti į LEZ (mažo išmetamųjų teršalų kiekio zonas), galite rinktis " Renault Trucks E-Tech Master" 100 proc. elektrinį sunk vežimį, kuris užtikrina 200 km ridą ir pasižymi panašiomis eksploatacinėmis savybėmis kaip dyzeliniai variantai.

150 ir 180 AG priekiniais ratais varomuose mikroautobusuose taip pat galima įrengti AMT (automatinę mechaninę pavarų dėžę). Ji automatizuoja sankabos įjungimo, išjungimo ir pavarų perjungimo funkcijas. Jos veikimas gali būti automatinis arba rankinis, o tai suteikia realią naudą važinėjant mieste, nes ji sumažina degalų sąnaudas, nes optimizuoja pavarų perjungimą, kad būtų išvengta pernelyg mažų ar didelių variklio sūkių, ir išlygina variklio sūkių svyravimus. Tai taip pat yra privalumas kelyje, nes vairuotojas gali bet kada perjungti AMT į rankinį režimą, kad, pavyzdžiui, aplenkdamas galėtų geriau įsibėgėti. Be to, AMT yra aktyvi ir prisitaiko prie kelio reljefo, važiavimo režimo ir vairuotojo reakcijos (pavyzdžiui, stabdant avariniu būdu).

Kaip pramonės lyderiai, esame užmezgę glaudžius partnerystės ryšius su daugeliu kėbulų gamintojų. Tai reiškia, kad nesvarbu, ar tai būtų platforminė kabina, ar važiuoklės su kabina variantas, "Renault Trucks Master" gali būti visiškai pritaikytas jūsų veiklai ir palengvinti jūsų kasdienį gyvenimą.

froid

 

Paprastas ir saugus pakuočių tvarkymas

"Renault Trucks Master", kaip furgono versija, sukurta taip, kad pakrovimo ir iškrovimo darbai būtų lengvesni ir saugesni. Transporto priemonėje įrengtos prieigos rankenos krovimo zonoje, šoninėse ir galinėse duryse. Įlipimą ir išlipimą taip pat palengvina galinis 436 mm nuo žemės pakopos laiptelis. Galiniai ir šoniniai pakrovimo slenksčiai taip pat yra kuo žemesni (nuo 542 mm gale ir 499 mm šone). Galines duris, priklausomai nuo poreikių, galima atidaryti ir užfiksuoti 180° arba 270° kampu. Pakuočių tvarkymas tampa saugesnis dėl LED apšvietimo pakrovimo zonoje ir signalizacijos apsaugos nuo pakėlimo funkcijos.

Papildoma apsaugos nuo įsilaužimo signalizacija užtikrina paketų saugumą, kai transporto priemonė stovi. Tūrinė ir perimetro signalizacija taip pat įspėja apie iškilusią problemą.

Saugus pristatymas

Jūsų vairuotojai yra labai suvaržyti, ypač kai dirba mieste. "Renault Trucks Master" turi technologiją, kuri pagerina vairuotojų saugumą ribotoje aplinkoje. Kalbant apie aktyvųjį saugumą, "Renault Trucks Master" standartinėje įrangoje įrengta ESP stabilumo kontrolės sistema ir aktyvioji avarinio stabdymo pagalbinė sistema AEBS. Jame taip pat gali būti įrengta eismo juostos palaikymo sistema (taip pat ir esant stipriam vėjui), pagalbinė įkalnės pajudėjimo sistema ir priekinės bei galinės parkavimo pagalbos kameros ir jutikliai.

master distribution

Kalbant apie pasyvųjį saugumą, viena iš pagrindinių problemų, su kuriomis susiduriama pristatant prekes mieste, yra aklosios zonos. Šiai problemai išvengti skirtas "Renault Trucks Master" vidinis galinio vaizdo veidrodis yra "plataus kampo" tipo. Visuose galinio vaizdo veidrodėliuose taip pat gali būti įrengtas "aklųjų zonų įspėjimas", kuris šviečia ir įspėja vairuotoją apie aklojoje zonoje esančius objektus ar asmenis. Galiausiai "Renault Trucks Master" yra labai manevringas, nes jo bendras plotis ir posūkio spindulys yra vienas geriausių rinkoje.

Naudokitės mūsų specializuoto specialistų tinklo privalumais

Mūsų tinklas specializuojasi HCV ir LCV srityse. Mūsų ekspertai išmano jūsų verslo sritį, jūsų reikalavimus ir iššūkius, todėl gali padėti jums rasti jūsų verslui tinkamiausią (-as) transporto priemonę (-es). Dėl mūsų partnerystės su pirmaujančiais kėbulų gamintojais mes taip pat galime padėti jums suprojektuoti individualų LCV, kuris puikiai atitiktų jūsų reikalavimus.

Mūsų pagalba visą parą, 7 dienas per savaitę reiškia, kad galite susitelkti į savo verslą. Taip pat siūlome individualų techninės priežiūros grafiką ir jūsų transporto priemonių naudojimui pritaikytą aptarnavimo sutartį. Galite naudotis 2 metų dalių ir darbo jėgos garantija, o tai reiškia, kad galite dirbti visiškai ramiai.

Mes taip pat esame pasirengę padėti jums teikiant specializuotas draudimo ir finansavimo paslaugas įsigyjant, nuomojant ir draudžiant "Renault Trucks Master". Naudodamiesi "Renault Trucks Financial Services" galime pasiūlyti jums techninės priežiūros ir aptarnavimo sutartį, finansavimą ir draudimą viename bendrame pasiūlymų pakete.

Nedvejodami kreipkitės į mus ir pasinaudokite individualia pagalba.

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek to reikės pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Set canonical URL
Off