Share

Transporto sprendimas

Kuris alternatyvios energijos sunkvežimis tinka mano įmonei?

Green Energies

3min
Renault Trucks Z.E.

Kaip išsirinkti savo verslui tinkamą sunkvežimį? Kokiems kriterijams turėčiau teikti pirmenybę, atsižvelgdamas į savo verslo apribojimus ir tikslus? Kokį energijos tipą turėčiau pasirinkti? Daugelis transporto operatorių dabar užduoda sau būtent šiuos klausimus. "Renault Trucks" yra čia, kad padėtų jiems rasti geriausią sprendimą.

Šiandienos pramonės kraštovaizdis transporto operatoriams toli gražu nėra paprastas. Tarsi 2020 m. sveikatos krizė nebūtų pakankamai bloga, reguliavimo ir finansiniai apribojimai nuolat didėja. Prieigos apribojimaiį miestų centrus, spaudimas iš klientų, norinčių naudotis tik ekologiško transporto paslaugų teikėjų paslaugomis, arši konkurencija tarp paslaugų teikėjų, kainų karai... Tokie suvaržymai iš tiesų apsunkina užduotį pasirinkti jūsų verslui tinkamiausias transporto priemones, ypač kai norite naudoti alternatyvią energiją.

Atrankos kriterijai... klausimai, kuriuos turite sau užduoti

Tinkamas energijos šaltinio ir transporto priemonės pasirinkimas priklausys nuo geografinės padėties, vietos įstatymų ir taisyklių bei maršrutų ir (arba) nuvažiuojamų atstumų. Tolimajam krovinių vežimui, kai per dieną nuvažiuojama šimtai mylių, negrįžtant į depą, geriausia rinktis B100 biodyzeliną.kuris gali sumažinti CO2 emisiją iki 60 %.

 

Regioniniam paskirstymui, kai per dieną nuvažiuojama mažiau nei 250 mylių, o transporto priemonės grįžta į bazę per naktį įkrauti akumuliatorių (nuo 6 iki 12 valandų, priklausomai nuo terminalo tipo, kuriame naudojamas įprastas elektros lizdas), elektrinis sunkvežimisyra puikus sprendimas. Jis ypač rekomenduojamas pristatant krovinius naktį.miestų centruose, nes elektriniai sunkvežimiai yra labai tylūs ir eksploatuojant nesukelia jokių vietinių išmetamųjų teršalų (išskyrus su stabdymu susijusias kietąsias daleles, kurios taikomos visoms transporto priemonėms).

 

Trečioji galima alternatyvios energijos rūšis - suslėgtos gamtinės dujos (SGD). Jos gali būti gaunamos iš požeminės kasybos (iškastinės dujos) arba perdirbant buitines ir žaliąsias atliekas (biodujos), o jų išmetamo CO2 kiekis gali sumažėti iki 70 %. Transporto priemonės gali nuvažiuoti iki 500 mylių, o dėl jungčių, suderinamų su VNG1 ir VNG2 standartais , degalų papildymas trunka vos kelias minutes, kaip ir dyzelinio sunkvežimio atveju.

Bendra nuosavybės kaina ir "Renault Trucks" ekspertų parama

Nesvarbu, kokio tipo alternatyvią energiją ar tvarius degalus renkasi klientai, "Renault Trucks" padeda jiems rasti jų verslui tinkamiausią sprendimą ir transporto priemonę. "Renault Trucks "3 siūlo keletą metodika pagrįstų sistemų, kuriomis klientai, padedami savo pardavimų konsultanto, gali naudotis apskaičiuodami bendrąją eksploatacijos kainą (TCO). Į šį skaičiavimą įtraukiami įvairūs kriterijai, įskaitant pradinę pirkimo kainą arba finansavimą.(standartinė paskola, išperkamoji nuoma, finansinė išperkamoji nuoma ir t. t.), bet kokias galimas valstybės paskatas, vietinius ir (arba) nacionalinius mokesčius, degalų ir (arba) energijos sąnaudas ir transporto priemonės priežiūros išlaidas. Galutinis tikslas - teikti kuo išsamesnę pagalbą priimant sprendimus, kad kiekvienas klientas tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje naudotų tinkamą energiją tinkamam naudojimui.

 

Galiausiai, "Range Simulator" yra pagalbinė pirkimo priemonė, kuria naudojasi "Renault Trucks" pardavėjai, siekdami padėti klientams sėkmingai pereiti prie elektromobilių. Ji gali imituoti naudojamus maršrutus, vežamus krovinius, ridą ir oro sąlygas, kad būtų galima nustatyti tinkamiausią sprendimą. Ji tokia tiksli, kad gali apskaičiuoti, kiek energijos liks pristatymo maršruto pabaigoje!

 

Visi šie sprendimai padeda transporto įmonėms pasirinkti ir eksploatuoti mažiau taršias, efektyviau energiją vartojančias ir su atsinaujinančiuoju energijos šaltiniu suderinamas transporto priemones, kurios tinka jų verslui, o galutinis tikslas - sumažinti CO2 ir vietinių išmetamųjų teršalų, pavyzdžiui, azoto oksidų (NOx) ir smulkiųjų kietųjų dalelių, kiekį. Tai labai svarbu siekiant numatyti aplinkai draugiškesnę ateitį.