Transporto sprendimas

"Renault Trucks" žiedinė ekonomika

5min
T Robust

Didėjantis supratimas apie tvarumą ir medžiagų tiekimą skatina visas įmones peržiūrėti savo ir savo tiekėjų praktiką. "Renault Trucks" yra įsipareigojusi užtikrinti tvarų krovinių vežimą ir permąstė visą savo sunkvežimių gyvavimo ciklą, siekdama pailginti jų tarnavimo laiką ir sumažinti susidėvėjimą. Šis žingsnis lėmė, kad naudotų transporto priemonių ir atsarginių dalių pasiūla buvo peržiūrėta, nes buvo naudojamos restauruotos dalys. Tai vienas iš daugelio mūsų veiksmų, kuriais siekiame, kad transportas būtų dekarbonizuotas.

Žiedinės ekonomikos principai

Nepriklausomai nuo sektoriaus, žiedinė ekonomika grindžiama paprasta filosofija: veikti taip, kad kiekvienas gamyboje naudojamas produktas būtų išteklius. Tai reiškia, kad reikia ne tik geriau tvarkyti atliekas, bet ir jas riboti ar net visiškai pašalinti. Žiedinė ekonomika grindžiama ciklu: pakartotinai naudokite viską, kas gali būti panaudota pirminio naudojimo metu arba po perdirbimo. Nenaudojami komponentai yra perdirbami, maksimaliai perdirbami.

Jos veikimą lemia trys pagrindinės kryptys:

  • Ekologinis projektavimas: jis apima visą gyvavimo ciklą nuo prekių, procesų ar paslaugų projektavimo etapo, mažinant jų poveikį ir numatant bet kokių susidariusių atliekų perdirbimą;

  • Vartotojų elgsenos keitimas: pratęsiant naudojimo laikotarpį ir skatinant atsakingesnį vartojimą;

  • atliekų tvarkymas ir perdirbimas.

Visapusiškai įsipareigodama plėtoti tvarų ir anglies dvideginio išmetimo mažinimą skatinantį transportą, "Renault Trucks" iš naujo apsvarstė savo komercinių transporto priemonių gyvavimo ciklą, taikydama žiedinę logiką.

Trys "Renault Trucks" žiedinės ekonomikos ramsčiai

Kiekviename naujame "Renault Trucks" sukurtame sunkvežimyje atsižvelgiama į smulkiausias detales, susijusias su sunkvežimio eksploatacijos pabaiga ir jo sudedamųjų dalių perdirbimo galimybėmis.

Atnaujinti, pakeisti paskirtį ir Perdirbti yra trys mūsų žiedinės ekonomikos vizijos ramsčiai.

R ROBUST

Atnaujinkite sunkvežimius, kad pailgintumėte jų tarnavimo laiką.

Kai sunkvežimio pirmasis ar antrasis naudojimo pas klientą laikas baigiasi, jis grąžinamas į mūsų tinklą. Jis apdorojamas, kad būtų atgautas ir "regeneruotas", jam atliekama griežta 200 punktų patikra. Tikrinama pagal techninius punktus (transmisija, išmetamųjų teršalų kontrolės sistema ir t. t.) ir saugos komponentus (stabdžiai, pakaba, apšvietimas ir t. t.). Viskas patvirtinama atliekant bandymą kelyje. Galiausiai pakeičiami visi komponentai, kuriuos reikia pakeisti, ir atnaujinama transporto priemonėje įdiegta programinė įranga iki naujausios turimos versijos. Sunkvežimis visiškai atnaujinamas ir grąžinamas į beveik naują būklę, jam suteikiama SELECTION etiketė ir "Renault Trucks" patvirtinta garantija.

T X-ROAD mosaïque

Naudotų sunkvežimių perdirbimas naudotų sunkvežimių gamykloje - gamykloje, kurioje komercinės paskirties transporto priemonėms suteikiamas naujas gyvenimas

Naudotų sunkvežimių gamykla įsikūrusi Bourg-en-Bresse, Prancūzijoje. Ji siekia panašaus tikslo - prailginti gaminių eksploatavimo laiką. Ji siūlo sunkvežimių pertvarkymus arba visišką jų pertvarkymą, siekiant pritaikyti juos prie rinkos ar klientų poreikių. Kaip pavyzdį galima paminėti sunkvežimio su B100 biodyzelino degalais pertvarkymą, kad jis būtų varomas 100 % rapsų aliejaus degalais, arba net pertvarkymą į 100 % elektros variklį.

Used trucks factory

Naudotų sunkvežimių gamykla taip pat atlieka radikalesnius pertvarkymus, kad pailgintų transporto priemonių tarnavimo laiką, pritaikydama jas kitoms reikmėms ar pramonės šakoms: tai ypač būdinga "Renault Trucks" sunkvežimiams " T X-Road", " T P-Road", "T X64" ir "T X-Port". Tiek Europos bendrojoje rinkoje, tiek tarptautiniu mastu komandos restauruoja naudotas transporto priemones, kad galėtų tiekti nestandartines transporto priemones tolimųjų pervežimų, pristatymo į objektus ir platinimo sektoriams. Pavyzdžiui, Prancūzijos rinkai skirtos transporto priemonės gali būti sustiprintos ir pritaikytos naudoti Afrikoje ar Artimuosiuose Rytuose. Kelių vilkikas taip pat gali būti perdarytas į platforminį.

Pertvarkymo operacijos atliekamos naudotų sunkvežimių gamykloje pagal pramoninės gamybos ir kokybės kontrolės procesą, kurio griežtumas prilygsta naujos transporto priemonės gamybos procesui. Taip pratęsiamas sunkvežimio eksploatavimo laikas arba sudaromos sąlygos pakartotinai panaudoti jo sudedamąsias dalis, taip sumažinant poveikį aplinkai.

Perdirbti, o ne pakeisti: keitimasis

Naudodamiesi "Renault Trucks" galite pasinaudoti standartine keitimo paslauga. Pasibaigus sunkvežimio detalės eksploatavimo laikui, nesvarbu, ar ji sugedusi, ar pažeista, galite rinktis restauruotą lygiavertę detalę su garantija, užuot pirkę naują pakaitinę detalę. Detalių atnaujinimo procesas atliekamas Prancūzijoje esančioje "Renault Trucks" gamykloje.

Atvykusios dalys visiškai išardomos, o kiekvieną komponentą patikrina specialios komandos. Neišardomos dalys perdirbamos, kitos išvalomos ir atnaujinamos, kad būtų naudojamos pakartotinai. Šių operacijų ir dalių patvirtinimo procesas ir techninės specifikacijos atitinka griežčiausius patikimumo, saugos ir aplinkosaugos standartus. Pramoninis atnaujinimas ir stendiniai bandymai reiškia, kad išsaugomos originalios sunkvežimio eksploatacinės savybės. Naujai restauruotoms dalims atliekami tokie patys kokybės bandymai kaip ir naujoms dalims. Patikrinus jų tinkamumą, dalis galima montuoti ant sunkvežimio ir pradėti jo antrąjį gyvenimą. Standartinės keičiamos dalys pasižymi tokiomis pačiomis eksploatacinėmis savybėmis kaip ir originalios dalys, joms suteikiama ta pati tarptautinė 2 metų garantija. Galima įsigyti daugiau kaip 2 000 dalių, apimančių visas sistemas: variklio ir pavarų dėžės dalis ir pagrindinius komponentus, stabdžių sistemas, sankabas, generatorių, starterius, elektrines ir elektronines sistemas, vairo mechanizmą ir pakabą, aušinimą ir kt.

Privalumai yra dvejopi:

  • Pirmiausia finansinė, nes gaunama tokios pat kokybės dalis, kaip ir nauja, tačiau už mažesnę kainą.

  • Tai taip pat ekologiška.

Kas gali būti geriau nei prisidėti prie tvaraus vystymosi proceso ir kartu sutaupyti pinigų? Restauruotų dalių gamyba daro 60 % mažesnį poveikį aplinkai nei naujų dalių gamyba! Tai skatina atsakingesnį vartojimą, prailgina jūsų transporto priemonių ir jų dalių naudojimo laiką, kartu mažindama atliekų susidarymą.

Perdirbimas taip pat taikomas ličio jonų akumuliatoriams, įmontuotiems į mūsų parduodamas elektrines transporto priemones. Jos gali būti pakartotinai panaudotos kitame sektoriuje, pavyzdžiui, vėjo turbinoms, arba perdirbtos.

Pagal ISO 22628 standartą mūsų sunkvežimiai yra 95 % perdirbami ir 98 % utilizuojami.. kiekviena dalis yra pažymėta, kad būtų paprasčiau nukreipti ją į atitinkamą perdirbimo įmonę. Dalys, kurioms taikomi Europos REACH teisės aktai, susiję su cheminių medžiagų gamyba ir naudojimu, sistemingai registruojamos ir žymimos atitinkamoms institucijoms.

Būtent dėl šio pasaulinio proceso ir daugybės praktinių priemonių, kurių buvo imtasi planams įgyvendinti, tapome žiedinio požiūrio į komercinių transporto priemonių pasiūlą pradininkais ir užsitikrinome lyderio poziciją pereinant prie tvaraus transporto. Nedvejodami kreipkitės į mūsų ekspertus, kad jie padėtų mums patiems pereiti prie energijos vartojimo.

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek reikia pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Set canonical URL
Off