Įvykiai

„OPTIFUEL CHALLENGE” VARŽYBAS LIONE LAIMĖJO SLOVAKIJOS ATSTOVAS

1min

2019 m. spalio 16 d. Lione 25-ių šalių atstovai varžėsi 5-ajame „Renault Trucks“ racionalaus važiavimo varžybų „Optifuel Challenge“ tarptautiniame finale. Pirmąją vietą iškovojo Františekas Oravecas iš Slovakijos, aplenkęs Lenkijai atstovavusį Piotrą Krahelį iš „Concept Cargo Logistics“ bei prancūzą Paskalį Bosserį iš „Transports Rollin“.

Varžybas sudarė dvi dalys - finalo dalyviai iš pradžių sprendė teorijos testą, kuriuo buvo vertinamos jų žinios apie racionalų važiavimą. Šio klausimyno rezultatas sudarė 10% galutinio balo. Vėliau visi vairuotojai sėdo prie 2019 modelinių metų „Renault Trucks T High 480“ vairo ir apie 40 minučių važiavo bendrojo naudojimo keliais.

Varžybų nugalėtojui Frantisekui Oravecui, šeimos valdomos transporto įmonės vadovui ir vairuotojui, atiteko ir „Renault Trucks T High 480“ vilkikas, ir 6 000 eurų vertės čekis. Piotras Krahelis iš „Concept Cargo Logistics“ užėmė antrąją vietą ir laimėjo 3 000 eurų vertės čekį. Trečiosios vietos laimėtojui, prancūzui Pascaliui Bosseriui iš „Transport Rollin“ atiteko 1 500 eurų vertės čekis. Speciali „linksmojo“ iššūkio nominacija pagerbtas bulgaras Plamenas Ivanovas iš „Sunny Co Ltd.“

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus „fair play” apdovanojimas už humorą ir entuziazmą šių varžybu metu įteiktas alžyriečiui Nabilui Bedreddinui iš „TerrenoTrans“.

Susumavus teorijos ir važiavimo rungties rezultatus, Lietuvos atstovui Erikui Sadauskui iš „MS Transport” bendroje įskaitoje atiteko 17-a vieta.