Naujienos

Nuvažiuoti 2 mln. kilometrų Lietuvoje

Distribucija

2min
Renault Trucks T Parnasas
Plėsdami veiklą ar planuodami parko atnaujinimą transporto įmonių vadovai vertina daug aspektų – nuo finansavimo iki sunkvežimių pasiūlos iš gamintojų atstovų ar pasiūlymų antrinėje rinkoje.

Plėsdami veiklą ar planuodami parko atnaujinimą transporto įmonių vadovai vertina daug aspektų – nuo finansavimo iki sunkvežimių pasiūlos iš gamintojų atstovų ar pasiūlymų antrinėje rinkoje.

Jei tolimiesiems gabenimams daugeliu atveju pasirenkama nauja technika, distribucinių gabenimų segmente situacija kiek kitokia – mūsų šalies keliais ir miestais dažniausiai zuja ne vienerius metus ar dešimtmečius skaičiuojantis transportas. Argumentai: šalis ir rinkos potencialas yra nedidelis, mažos ridos, o servisų tinklas pakankamai išplėtotas. Faktas: vietiniams pervežimams skirtų sunkvežimių rinkos dalis nesiekia nei 5%. 

2000 m. įkurta krovinių pervežimo, sandėliavimo ir perkraustymo įmonė UAB „Parnasas“ turi savo kontrargumentų. Gegužę įmonės parką papildė keturi nauji vietiniams gabenimams skirti „Renault Trucks T Evolution“ sunkvežimiai, ir planuojama, kad kiekvienas iš jų Lietuvos keliais per artimiausią dešimtmetį nuvažiuos po 2 mln. kilometrų. Jais bus gabenami kroviniai Lietuvos įmonėms, valstybinėms įstaigoms, ambasadoms, tarptautinėms bendrovėms bei privatiems užsakovams. 

„Kasdien dirbame vadovaudamiesi filosofija – jei darai, daryk gerai, todėl dirbame tam, kad klientai sugrįžtų pas mus ir rekomenduotų mūsų paslaugas kitiems. Efektyvumas yra pagrindinis mūsų transporto skyriaus tikslas. „Renault Trucks“ pažįstame dar nuo 2004-ųjų, kai įsigijome pirmuosius „Midlum“ modelius. Džiugu, kad mūsų filosofija turi nemažai sąlyčio taškų su „Renault Trucks“, tai patvirtina ir naujausias mūsų pirkinys, - sako „Parnasas“ vadovas Valerijus Afanasjevas. 

Sunkvežimiuose sumontuoti 13 l 440 AG varikliai, įrengtos pilnai pneumatinės važiuoklės ir miegamųjų „Sleeper Cab“ kabinų pakabos. Daugiau komforto darbo metu vairuotojams suteiks daugiakryptė vairo kolonėlė, FULL LED pagrindiniai bei galiniai darbo žibintai, naujos kartos sėdynės ir gultas. Važiuoti bei manevruoti saugiau padės vaizdo kamerų sistema. Taupyti degalus pagelbės „Optivision X“ bei „Optifleet“ sistemos, o nepriekaištingą sunkvežimių būklę bei iš anksto suplanuotą techninę priežiūrą užtikrins „Reference“ serviso sutartys. 

Ant „T Evolution“ modelio važiuoklių sumontuoti itin tvirti antstatai. Jie skirti greitiems krovos darbams, su galiniu liftu, galinčiu atlaikyti ir sunkesnių krautuvų svorį. 

Set canonical URL
Off