Share

Naujienos

„Renault Trucks T, C, K, Evolution” dizaino ištakos

Long haul

2min
Paul Daintree - „Renault Trucks” dizaino direktorius
„Renault Trucks“ pristato atnaujintą, išraiškingesnį ir modernesnį T, T High, C ir K kabinų dizainą.

„Renault Trucks“ pristato atnaujintą, išraiškingesnį ir modernesnį T, T High, C ir K kabinų dizainą. Dizaino direktorius Paulas Daintree apžvelgia į šių naujų modelių, kurie tapo dar patogesni ir našesni, genezę.

„Renault Trucks Halle du Design“ komandos, kurioms vadovauja Paulas Daintree, su T, T High, C ir K gamos atnaujinimo projektu dirbo nuo 2018 m. Eskizai buvo sukurti bendraujant su klientais.

BENDRADARBIAVIMAS SU KLIENTAIS

„Dizainerių komandai labai svarbu, kad galutinio vartotojo poreikiai būtų jų idėjų ir sprendimų centre, - aiškino Paulas Daintree, „Renault Trucks“ dizaino direktorius. - Su klientais surengėme nemažai susitikimų studijoje, lankėme sunkvežimių stovėjimo aikšteles bei logistikos sandėlius, susitikome su vežėjais ir vairuotojais, kad geriau suprastume jų lūkesčius bei juos patenkintume“. Šie atsiliepimai, papildyti pardavimo atstovų ir „Renault Trucks“ inžinierių įžvalgomis, tapo šių modelių dizaino ir komforto tobulinimo atspirties tašku. 

ĮSPŪDINGAI STILINGAS EKSTERJERAS

„Sunkvežimio priekinė dalis buvo perkurta, todėl čia atsirado daugiau erdvės įvairiems klientų reklaminiams užrašams ar grafikos elementams“, - pridūrė Paulas Daintree. Visiškai nauji FULL LED priekiniai žibintai ne tik geriau apšviečia kelią, bet ir leido dizainerių komandai sumažinti priekinių žibintų bloko aukštį bei įdiegti daugiau funkcijų mažesniame korpuse. Žibintų šonuose sumontuoti oro srautą nukreipiantys aptakai. „Priekinės proporcijos buvo visiškai pertvarkytos – dabar sunkvežimis yra išraiškingesnis, tvirtesnės stovėsenos ir atpažįstamas iš tolo“.

Priekinių grotelių dizainas buvo atnaujintas, dabar jos yra išraiškingesnės. Atlenkiami laipteliai išliko nepakitę.

Pastebimai padidėjo „Renault Trucks“ logotipas ant priekinių grotelių. "Mes siūlome puikius sunkvežimius ir tikrai didžiuojamės naujuoju dizainu, tad kodėl gi jo neparodžius?" - entuziastingai sako „Renault Trucks“ dizaino direktorius.

PATOGUS, PRAKTIŠKAS INTERJERAS

Kabinos viduje daugiausia dėmesio skirta vairuotojo komfortui. „Kalbant apie vairavimo patogumą, vienas iš mūsų klientų pageidavimų buvo tai, kad mūsų sunkvežimiuose vairaračio padėtį būtų galima reguliuoti panašiai kaip lengvajame automobilyje“, - tęsė Paulas Daintree. Naujuosiuose „Renault Trucks“ T, T High, C ir K siūlomas užvedimo mygtukas bei nauja trimis kryptimis reguliuojama vairo kolonėlė. Tai leidžia vairuotojams lengvai pritaikyti vairaračio padėtį pagal poreikius.

Kabinoje tapo patogiau dirbti bei ilsėtis. „Pagerinome gulto patogumą padidindami čiužinio storį ir tankį bei padvigubindami spyruoklių skaičių.“ Siekiant optimalaus komforto siūlomas ir antčiužinis.

„Renault Trucks“ dizaineriai taip pat sukūrė didesnes daiktadėžes ir pristatė telefonų ar planšetinių kompiuterių laikiklį su šalia esančiomis USB įkrovimo vietomis. Priekiniame skydelyje taip pat yra ir naujas didelis ištraukiamas stalčius, kuriame galima saugiai laikyti A4 formato dokumentus, nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį.

Siekiant palaikyti atpalaiduojačią atmosferą kabinoje, audinių ir spalvų kontrastai sušvelnėjo. Tai atpalaiduoja įtampą vairuotojų akims vairavimo metu. „Nors mūsų dabartinės sėdynės yra labai vertinamos, pasinaudojome proga atnaujinti visų tipų sėdynių medžiagas, apmušalus bei odą. Mes didžiuojamės būdami „Renault Trucks“, todėl logotipas yra ir ant sėdynių, kaip ir kabinos išorėje“, pabaigė Paulas Daintree'as.

T and T High. Evolution