Pranešimas žiniasklaidai

Vienos didžiausių logistikos įmonių parką papildė elektriniai komerciniai automobiliai

Distribucija

Elektromobilumas

Delamode Master E-Tech furgonai

Vienos didžiausių Baltijos šalyse logistikos įmonių „Delamode Baltics“ parką papildė trys antrosios kartos elektros energija varomi komerciniai automobiliai „Renault Trucks Master E-TECH“. Toks sprendimas yra dalis platesnės bendrovės iniciatyvos, kuria siekiama sumažinti poveikį aplinkai ir keliauti į tvarią ateitį. 

„Renault Trucks Master E-TECH“ modeliuose naudojamos 52 kWh talpos baterijos leidžia viena įkrova miesto režimu nuvažiuoti apie 190 kilometrų (pagal WLTP metodiką). Automobilio akumuliatorių baterijas 22 kW spartos nuolatinės srovės stotelėse galima visiškai įkrauti per kiek daugiau nei 2 val. 

Pažangūs komerciniai elektromobiliai sukomplektuoti su 8 palečių talpos tentiniais kėbulais bei nuotoliniu būdu valdomais galiniais keltuvais, tad automobilį nesudėtinga pakrauti. Taip užtikrinamas optimalus funkcionalumas bei ekologiškumas. 

Elektromobilius pasirinkusi bendrovė atsižvelgė ir į vairuotojų poreikius, todėl naujosios transporto priemonės pasižymi įvairiomis komforto funkcijomis, kaip antai vairuotojo sėdyne su vertikaliu amortizatoriumi ar iš anksto nustatomu salono vėsinimu arba šildymu. Šie automobiliai bus naudojami pristatant įvairius krovinius į prekybos centrus visame Vilniuje, įskaitant supakuotus ir pakabinamus drabužius. 

Delamode Vadovas J Versnickas
„Delamode Baltics“ generalinis direktorius J. Veršnickas

„Sprendimą atnaujinti savo parką prekėms pristatyti skirtais elektriniais automobiliais priėmėme dėl įsipareigojimo siekti strateginių tvarumo tikslų, – sako „Delamode Baltics“ generalinis direktorius Justas Veršnickas.  – Esame vieno iš labiausiai aplinką teršiančių sektorių atstovai, todėl jaučiame atsakomybę mažinti veiklos pėdsakus ir CO2 emisiją.“ 

Dalis bendrovės strategijos 

Per pastaruosius trejus metus „Delamode Baltics“ daug dėmesio skyrė tvarumui. Pavyzdžiui, bendrovės sandėlyje dujinius šakinius krautuvus pakeitė varomi elektra.  

Dalyje įmonės transporto parko buvo pradėti naudoti degalai iš likutinių žaliavų, taip pat įrengtos keturios elektromobilių įkrovimo stotelės. Įmonė taip pat ketina sumontuoti saulės jėgainę ant bendrovės terminalo stogo, papildomai įrengti 10 įkrovimo stotelių ir elektrifikuoti visą ofiso automobilių parką, kurį sudaro 50 automobilių. 

„Siekiame, kad mūsų veikla turėtų kuo mažesnes pasekmes mus supančiai gamtai. Turėdami aiškią viziją ir strategiją, mes judame netaršaus transporto link. Rinkos tendencijos taip pat skatina ieškoti naujų tvarių priemonių ir būdų tam įgyvendinti, todėl esame užsibrėžę tikslą – iki 2030 m. sumažinti CO2 kiekį, tenkantį vietiniams pervežimams, iki 75% ir tapti „Net-Zero” strategiją sėkmingai įgyvendinančia įmone iki 2033 metų“, – priduria J. Veršnickas. 

Trys naujieji elektromobiliai dar kartą patvirtina „Delamode Baltics“ apsisprendimą įgyvendinti tvarumą skatinančias iniciatyvas. Jos leidžia užsakovų produkciją pristatyti aplinką tausojančiu būdu. Ateityje įmonė yra numačiusi dar papildyti parką elektros energija varomomis transporto priemonėmis. 

APIE „DELAMODE BALTICS“  

„Delamode Baltics“ yra viena didžiausių logistikos įmonių Baltijos šalyse. Ji siūlo individualius logistikos ir tiekimo grandinės sprendimus, kurie atveria klientams naujų galimybių ir suteikia jų verslui papildomos vertės. Įmonėje dirbanti daugiau nei 600 profesionalų komanda valdo 300 vilkikų ir 500 puspriekabių parką, iš kurių 100 yra „Mega Huckepack“ intermodalinės puspriekabės, skirtos gabenti prekes traukiniais. Delamode Baltics taip pat eksploatuoja modernų „cross-dock“ tipo terminalą bei sandėliavimo patalpas. 

„Delamode Baltics“ yra didžiausia „Delamode Group“ įmonė, užtikrinanti sklandžią tiekimo grandinės veiklą tūkstančiams klientų visame pasaulyje. 

Set canonical URL
Off