Transporto sprendimas

EFEKTYVUS ATLIEKŲ SURINKIMAS

Distribucija

5min
Renault Trucks D

Kad būtų lengviau tvarkyti atliekas, „Renault Trucks“ siūlo sunkvežimius, puikiai pritaikytus jūsų kasdienėms užduotims - komunalinių paslaugų teikimui.

Atliekų surinkimas: tinkamas sunkvežimis šiai užduočiai

Atliekas reikia surinkti iš įvairių vietų. Ar atliekos bus surenkamos miesto centre, priemiesčiuose, ar pramoninėse zonose, šiam darbui jums reikės tinkamo sunkvežimio - specialiai sukurto tokiai užduočiai.

„Renault Trucks” jums siūlo Renault Trucks Master ir Renault Trucks Master Z.E. važiuoklę su kabina, taip pat dyzelinu arba elektra varomus Renault Trucks D ir D-WIDE modelius.

Siūlome beveik dvidešimt ratų bazių ir važiuoklės konfigūracijų - nuo 3,3 iki 32 t leistino bendro sąstato svorio.

Atliekų surinkimui miestuose ir priemiesčiuose puikiai tiks „Renault Trucks D“ ir D WIDE modeliai, išsiskiriantys didele naudingąja apkrova, puikiu manevringumu ir fantastišku matomumu. Įvairios siūlomos važiuoklių konfigūracijos yra puikiai tinkamos atliekų tvarkymui, o ypač D WIDE modelio 6x2*4 versija su antrąja vairuojamąja ašimi patogesniam manevravimui miestų gatvėse.

Renault Trucks D

Jei surenkate pramonines atliekas ir reikia didesnės keliamosios galios, mūsų „Renault Trucks C“ puikiai tinka statybinių konteinerių gabenimui ar atliekų konteineriams su kranu ar konvejeriu. „Renault Trucks C“ siūlo iki 22,8 t keliamąją galią ir iki 520 AG variklius sudėtingoms užduotims.

Renault Trucks D

Lengvas antstato montavimas

Atliekų surinkimas gali būti labai įvairus, todėl tam tikroms užduotims reikalingi itin specifiniai antstatai. Siekdami padėti pasirinkti geriausią antstatą jūsų darbo pobūdžiui, „Renault Trucks“ glaudžiai bendradarbiauja su antstatų gamintojais. Mūsų transporto priemonės gali būti pritaikytos įvairių gamintojų antstatams dėl iš anksto išgręžtų skylių rėme ir antstatų tvirtinimo plokščių pasiūlos. Dėl išankstinio važiuoklių paruošimo bei antstatų gamintojams skirto „Bodybuilder Portal“ portalo, kuriame pateikiama visa reikiama informacija ir detalūs techniniai duomenys, antstatų gamintojai lengviau atliks montavimą, o sunkvežimis jums bus pristatytas greičiau.

 

 

Aplinką tausojantis transportas atliekų surinkimui

„Renault Trucks“ siūlo dujomis arba 100% elektra varomus sunkvežimius. Daugelis miestų jau pasirinko dujomis varomus sunkvežimius komunalinių paslaugų teikimui. Su 239 kW (320 AG) varikliu ir 800 km nuvažiuojamu atstumu „Renault Trucks D WIDE CNG“ modelį galima naudoti tiek mieste, tiek priemiesčiuose bei užsisakyti su tais pačiais antstatais, kaip ir kitus D gamos sunkvežimius.

„Renault Trucks“ taip pat siūlo Renault Trucks D ir D-WIDE Z.E., kurie yra 100% elektriniai.

Renault Trucks D

26 tonų svorio šiukšliavežis su „Faun Environnement“ antstatu jau nuo 2019 metų naudojamas Liono mieste ir jo apylinkėse.

Atliekų surinkimo veiklai ypač tinka elektrinės transporto priemonės. Naudojant įprastus šiukšliavežius, sunaudojama daug degalų ir į aplinką išmetama kietųjų dalelių – o elektra varomos transporto priemonės visiškai neskleidžia emisijos.

Vien elektra varomos transporto priemonės gali dirbti ir zonose, kuriose taikomi ribojimai dėl transporto taršos.

 

- 800 per pamainą Tai yra vidutinis sustojimų ir pajudėjimų iš vietos skaičius atliekų surinkimo maršrute.

Optimizuokite savo parko valdymą

Itin svarbu pasirinkti optimalų atliekų surinkimo maršrutą, kurį būtų galima reguliariai keisti. Mūsų išmanusis parko valdymo sprendimas „Optifleet“ padeda jums kuo efektyviau planuoti maršrutus ir tikrinti sunkvežimių vietą realiu laiku. Jei veiklą vykdote kaip subrangovas, „Optifleet“ suteikia galimybę jūsų partneriui integruoti duomenis į jų valdymo sistemą.

Be to, sistema leidžia gauti tikslius degalų sąnaudų ir įrangos naudojimo duomenis: variklio veikimas tuščiąja eiga, lėtas važiavimas, stabdžių pedalo paspaudimų skaičius ir kt. Taip pat galite sukonfigūruoti įspėjimus, kad žinotumėte, jei transporto priemonės sąnaudos per didelės, įvertinti savo vairuotojus remdamiesi techniniais ir faktiniais duomenimis. Galite užsisakyti racionalaus vairavimo mokymus. „Optifuel“ mokymų metu „Renault Trucks“ ekspertai jūsų darbuotojus apmokys realiomis darbo sąlygomis.

Renault Trucks D

 

Atliekų surinkimas: palengvinkite darbą

Darbo dienos metu jūsų darbuotojams reguliariai tenka įlipti į sunkvežimį ir išlipti iš jo. Atsižvelgdami į tai ir siekdami didesnio patogumo, suprojektavome sunkvežimius su mažesniais laiptelių aukščiais ir durimis, kurios atsidaro 90° kampu. Mūsų transporto priemonės buvo sukurtos taip, kad užtikrintų puikų matomumą ir mažą posūkio spindulį. Pvz., 6x2*4 konfigūracija reiškia, kad galima sumontuoti papildomą galinę ašį, kad būtų lengviau atlikti trumpesnius posūkius, o tai ypač naudinga siauromis miestų gatvėse važinėjantiems šiukšliavežiams.

Sunkvežimyje viskas buvo suprojektuota taip, kad vairuotojai galėtų turėti viską, ko reikia darbui geriausiomis sąlygomis. Erdviose kabinose įrengtos patogios sėdynės, o „Crew Cab“ kabinos versijoje gali tilpti iki 7 žmonių. Kabinoje yra daug vietos daiktams laikyti, o darbo įrankius galima laikyti ant važiuoklės rėmo sumontuotose daiktadėžėse.

Renault Trucks D

Kad vairavimas būtų malonesnis, „Renault Trucks“ visiems modeliams siūlo robotizuotas pavarų dėžes ir prietaisų skydelį su lengvai pasiekiamais valdikliais. Siekdami užtikrinti optimalų saugumą, su „Renault Trucks D“ taip pat siūlome:

  • Duris „Vision” su papildomu langu keleivio durų apačioje
  • Automatinę avarinio stabdymo sistemą
  • Pagalbinę pajudėjimo įkalnėje sistemą

Sumažinkite priežiūros išlaidas

Atliekų surinkimui skirtos transporto priemonės reikalauja didelių investicijų. Todėl svarbu užtikrinti aukštą našumą ilguoju laikotarpiu. „Renault Trucks“ siūlo individualizuotus priežiūros planus, kuriuose atsižvelgiama į konkrečios transporto priemonės naudojimą. Pavyzdžiui, tam tikrais atvejais alyvos keitimo dažnumas priklausys nuo laiko, o ne ridos.

Kad išvengtumėte gedimų ir iš anksto užkirstumėte jiems kelią, „Renault Trucks“ sukūrė proaktyvios priežiūros paslaugą „Predict“. Skaitmeninė platforma registruoja jūsų transporto priemonių duomenis ir faktinį naudojimą. Pastebėjus gedimo riziką, mūsų atstovas susisieks su jumis ir suplanuos darbus, kuriuos reikėtų atlikti ir taip išvengti netikėtų prastovų. Tokiu būdu jūs geriau kontroliuojate transporto priemonių parengtį darbui.

Jei reikia keisti dalį, „Renault Trucks“ siūlo pasinaudoti „eXchange“ programa. Ši paslauga leidžia įsigyti renovuotas dalis už mažesnę kainą. Šios dalys buvo restauruotos specializuotoje gamykloje ir išbandytos, kad atitiktų tuos pačius reikalavimus kaip ir naujos dalys. Tokioms sumontuotoms dalims taikoma dvejų metų garantija.

Finansavimas

Mes žinome jūsų veiklos specifiką ir daugelį su atliekų tvarkymu susijusių aspektų. Todėl „Renault Trucks“ gali suteikti naudingas transporto priemonių finansavimo paslaugas. 

Susisiekite su „Renault Trucks Lietuva” ir gaukite asmeninį finansavimo pasiūlymą.

Set canonical URL
Off