Transporto sprendimas

Elektrinių sunkvežimių patikimumas: lengvai pereikite prie elektromobilių

Elektromobilumas

6min
Man charging a Renault Trucks E-Tech D

Pereinant prie visiškai elektrinių sunkvežimių parko dažnai kyla klausimų dėl patikimumo: ar elektrinės transporto priemonės yra patikimos? Ar jų veikimo nuotolis yra pakankamas, kad būtų galima atlikti keliones į abi puses? Kaip jas įkrauti? Kas atsakingas už transporto priemonių priežiūrą? Ar tai geriausias sprendimas, kaip sumažinti anglies dioksido išmetimą į atmosferą? Sužinokite visas garantijas, kurias gali suteikti "Renault Trucks", kad galėtumėte investuoti visiškai ramiai.

Elektromobiliai: "Renault Trucks" išbandyta technologija

"Renault Trucks" buvo pirmasis komercinių transporto priemonių gamintojas, rinkai pristatęs hibridinį sunkvežimį su elektrinių transporto priemonių asortimentu: "Premium Distribution Hybrys Tech" išleistas 2009 m. 2010 m. katalogas papildytas lengvuoju komerciniu automobiliu "Maxity Electric". Vėliau kartu su klientais partneriais kūrėme sunkiasvorius elektrinius sunkvežimius realiomis eksploatavimo sąlygomis, o 2018 m. rinkai pateikėme "Master Z.E.". Siekdami pagerinti jų veikimą, surinkome tūkstančius duomenų taškų: baterijų duomenis, infrastruktūros ir įkrovimo valdymo duomenis, be to, vairuotojų atsiliepimus.

Ši patirtis leido mums šiandien įmonėms pasiūlyti antros kartos visiškai elektrinių sunkvežimių asortimentą, užtikrinantį visišką ramybę ir nedarantį įtakos jūsų pelningumui. Taip pat mūsų ekspertai yra apmokyti ir nuolat dalyvauja mokymuose apie elektra varomas transporto priemones; nesvarbu, ar tai būtų inžinieriai, projektuojantys ir konfigūruojantys jūsų sunkvežimius, ar mechanikai, aptarnaujantys mūsų dirbtuvėse, ar pardavėjai prekybos salonuose.

Renault Trucks E-Tech range

Šiandien daugybė įvairaus dydžio įmonių vežėjų pasitiki mumis ir yra pasiryžę pereiti prie energijos vartojimo. Nuo 2018 m., kai buvo išleistas "Master Electric", savo klientams pardavėme daugiau kaip 400 transporto priemonių. Štai keletas naujausių pavyzdžių: 2020 m. pradėjęs tiekti į namus 20 "Renault Trucks E-Tech Master", Šveicarijos kooperatyvas "Migros Aare" 2021 m. priėmė 20 papildomų transporto priemonių. Šveicarijos bendrovė "Feldschlösschen", "Carlsberg Group" patronuojamoji įmonė, nuo 2021 m. pradžios eksploatuoja 20 "Renault Trucks E-Tech D" transporto priemonių, skirtų kasdieniam alaus pristatymo maršrutui kalnuotose vietovėse užbaigti. Tokį patį pasirinkimą 2021 m. rugsėjį padarė ir "Urby" bendrovė (Groupe La Poste), Prancūzijos pirmosios/paskutinės mylios logistikos specialistė, užsakiusi 20 "Renault Trucks E-Tech D" transporto priemonių.

Elektromobilių technologija yra pažangiausia ir veiksmingiausia galimybė sumažinti anglies dioksido išmetimą jūsų veikloje.

Elektromobilių technologija yra geriausias jūsų veiklos anglies dioksido išmetimo mažinimo būdas, nes ji jau sukurta, o jos efektyvumas nuolat gerėja. Akumuliatorių veikimo nuotolis vis didėja, o tai reiškia, kad iki dešimtmečio pabaigos bus galima naudoti visiems tikslams. Taip pat norėtume pabrėžti, kad ši technologija neišskiria jokių NOx teršalų ir veikia tyliai.

Be to, svarbu atsižvelgti į galutinį elektros technologijų poveikį mažinant išmetamo CO2 kiekį. Iš tiesų, Europoje elektros energijos sektorius vis labiau dekarbonizuojamas. Taip yra todėl, kad ji daugiausia gaminama iš atsinaujinančiosios arba branduolinės energijos. Šiuo metu elektra varomos transporto priemonės, palyginti su iškastiniais dyzeliniais degalais, išmetamo CO2 kiekį sumažina 55 proc.

Energijos efektyvumo, prieinamumo, investicijų ir naudojimo sąnaudų požiūriu elektra yra labiausiai subrendusi alternatyvioji energija.

Jie perėjo prie elektros: liudijimai

"Delanchy Group" naudoja "Renault Trucks" elektrinius sunkvežimius

Kiekvieną naktį 15 aukščiausios klasės Paryžiaus parduotuvių gauna prekių elektriniais sunkvežimiais

Feldschlösschen : nuo 2013 m. mūsų elektriniai sunkvežimiai suteikia mums konkurencinį pranašumą

Elektriniai sunkvežimiai: patikrintas našumas

Visi klientai, užsisakę ar išbandę elektrinius sunkvežimius, pastebi tą patį: elektros energija veikia! Vairuotojus taip pat įtikina sklandus važiavimas ir vibracijos nebuvimas. Kalbant apie esminį veikimo nuotolio klausimą, būtent čia slypi efektyvumas. Vykdant pristatymo veiklą, "Renault Trucks E-Tech Master" 52 kWh akumuliatorius užtikrina faktinę 200 km ridą (244 km ridą pagal WLTP miesto ciklą) su galimybe visiškai įkrauti transporto priemonę tik per tris valandas arba 80 % per dvi valandas. Panašiai ir platinimo veikloje - "Renault Trucks E-Tech D" faktinis eksploatavimo nuotolis iki 400 km reiškia, kad galime patenkinti praktiškai visus šio sektoriaus vežėjų reikalavimus. Vokietijos bendrovė "DB Schenker" savo Saint-Etienne (Prancūzija) filiale, kuris užsiima kurjerių veikla, išbandė "Renault Trucks E-Tech D 16" transporto priemonę su 264 kW akumuliatoriumi.

"Kalvotose vietovėse ir esant žemai temperatūrai, stebint transporto priemonės veikimą, žiemos sąlygomis pavyko nuvažiuoti vidutiniškai 220 kilometrų."

The German company DB Schenker
Renault Trucks E-Tech D on the road

Be didžiausio eksploatavimo nuotolio, svarbiausia yra pasiūlyti jums eksploatavimo nuotolį, atitinkantį jūsų realius poreikius, kad ir kokia veikla užsiimtumėte: miestų ar regionų paskirstymas, pristatymas į objektus ar šiukšlių surinkimas. Mūsų ekspertai pasiūlys elektrinių sunkvežimių modelį (-ius), geriausiai atitinkantį (-ius) jūsų profesinę veiklą ir reisų, kuriais važinės jūsų sunkvežimiai, tipą. Suteiksime galimybę naudotis modeliavimo priemonėmis ir parūpinsime elektra varomų sunkvežimių parką, kurį galėsite išbandyti realiomis sąlygomis. Jūsų poreikiams patenkinti siūlome 16, 19 ir 26 tonų sveriančias transporto priemones, o atsižvelgdami į jūsų pageidavimus galime jas pritaikyti taip, kad jos turėtų jūsų poreikius atitinkantį akumuliatorių skaičių: nuo trijų iki šešių.Paprastai dauguma mūsų klientų renkasi sunkvežimius su keturiais akumuliatoriais.

Vis didėjantis našumas

Elektros technologijos nuolat tobulinamos ir šiandien elektrinių sunkvežimių našumas prilygsta dyzelinių sunkvežimių našumui pristatymo ir paskirstymo veikloje.. Paskatintos automobilių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių gamintojų investicijų, akumuliatorių efektyvumas vis dar tobulėja: ne tik veikimo nuotolio, bet ir greito įkrovimo galimybių, ypač esant daliniam įkrovimui, požiūriu. Tai pagrindinė ilgalaikė tendencija, kurią palaiko specializuotos infrastruktūros kūrimas.

Elektromobiliams pritaikyta infrastruktūra

Elektromobilumo ekosistema taip pat kuriama ir įgyvendinama kartu su technologine pažanga. 2021 m. pavasarį ACEA (Europos automobilių gamintojų asociacija), kurios narė yra "Renault Trucks", paskelbė baltąją knygą, kurioje nustatė gamintojų reikalavimus, susijusius su įkrovimo stotelėmis visoje Europoje. Tikslas įvardytas kiekybiškai: iki 2025 m. įrengti 10-15 tūkst. viešųjų įkrovimo taškų ir šį skaičių padidinti iki 50 000 iki 2030 m.. Konkrečiai kalbant, įkrovimo taškų tankis reikš, kad per privalomą 45 minučių vairuotojo pertrauką kas 4 val. 30 min. bus galima organizuoti naujus apvažiavimus.

Visapusiška ir specialiai pritaikyta techninės priežiūros sutartis, užtikrinanti visišką ramybę

Vežimo įmonės dažnai kelia klausimų dėl akumuliatorių veikimo ir eksploatavimo trukmės. Siekdami pašalinti bet kokias likusias abejones, esame įsipareigoję garantuoti, kad akumuliatorių eksploatacinės savybės, nepriklausomai nuo jų amžiaus, nenukris žemiau 80 % akumuliatoriaus įkrovos talpos per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Esame vienintelis gamintojas, galintis prisiimti tokį įsipareigojimą. " Renault Trucks E-Tech Master" akumuliatoriams suteikiama 8 metų arba 160 000 km garantija. Pasibaigus jūsų nuomos terminui, įsipareigojame atsiimti akumuliatorių ir pasirūpinti jo antruoju gyvenimu, o vėliau - perdirbimu. Iš esmės mūsų specialiai pritaikyta parama garantuoja, kad jūsų elektrinis parkas gali būti eksploatuojamas visiškai ramiai.

Taip pat siūlome techninės priežiūros sutartį, į kurią įeina fiksuoti mėnesiniai mokėjimai, apimantys finansavimą, draudimą, aptarnavimą, priežiūrą ir akumuliatoriaus veikimo garantiją. Galite pasitikėti mūsų technikais, kurie yra apmokyti atlikti elektrinių transporto priemonių techninę priežiūrą, ir mūsų tinklo tankumu, nes galėsite ramiai prižiūrėti savo elektrinius sunkvežimius.

Dėl mūsų specialiai pritaikytos pagalbos sukurtoje aplinkoje, kurioje nėra jokių rūpesčių, galime padėti jums visiškai ramiai pereiti prie elektromobilių: mūsų "Renault Trucks" finansinių paslaugų ekspertai patars dėl jums tinkamiausių finansavimo ir draudimo paketų, įskaitant įkrovimo infrastruktūros finansavimą. Taip pat informuosime jus apie vyriausybės pagalbos paketus, į kuriuos galite pretenduoti.

Galite naudotis mūsų patirtimi elektromobilių srityje ir mūsų techninės priežiūros bei aptarnavimo žiniomis, kad perėjimas prie elektromobilių būtų kuo paprastesnis. Nedvejodami susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.

Sutinku, kad pateikdamas šią formą "Renault Trucks" saugotų ir laikytų mano asmeninius duomenis tiek laiko, kiek reikia pateiktai informacijai įvertinti ir kad galėtų su manimi susisiekti šiuo konkrečiu klausimu. Mano duomenys taip pat gali būti perduoti "Renault Trucks" partneriams ir platintojams, kurie galės patenkinti mano paklausimą.
Set canonical URL
Off