Transporto sprendimas

KASYBOS DARBAI: TIKRAS SUNKVEŽIMIŲ IŠBANDYMAS

Statybų darbai

5min
banner

Kasybos darbai yra viena iš reikliausių sunkvežimių veiklų. Transporto priemonės turi būti tvirtos, galinčios gabenti didelius ir sunkius krovinius, ir tuo pat metu užtikrinti saugią aplinką vairuotojams. „Renault Trucks“ yra pasirengęs padėti kartu su K sunkvežimių gama, sukurta sunkiems statybų ir kasybos darbams.

Savivartis: atraskite „Renault Truck K”

„Renault Trucks K“ važiuoklė yra specialiai sukurta sunkiems kroviniams. Tai leidžia jums sumažinti kelionių skaičių. Mūsų transporto priemonės yra pritaikytos lengvam antstato montavimui.

Didesnis pelningumas su savivarčiais, tinkamais standartiniams keliams

„Renault Trucks K“ gamos sunkvežimiai atitinka jūsų ypatingus krovumo reikalavimus važiuojant gerais keliais. „Renault Trucks K XTREM“ gali gabenti iki 34 tonų naudingojo krovinio. Parabolinės arba pusiau elipsinės galinės spyruoklės pagamintos taip, kad išlaikytų nuo 13 iki 32 tonų apkrovas. Tokiu būdu jūsų transporto priemonė gali būti naudojama akmens gavybai ir gabenimui į apdirbimo vietą - visa tai su tuo pačiu vairuotoju ir mažiau kelionių. Taip galite sumažinti savo veiklos išlaidas, kartu padidindami darbų apimtis ir pelningumą.

„Renault Trucks K” Gvinėjoje

 

Kasybos darbai: svarbiausia saugumas

Tvirtas ir patikimas

Didelis svoris, gabenamas ant nelygios, purvinos ar dulkėtos vietovės karjeruose, yra tikras išbandymas naudojamai įrangai. Todėl siūlome „Renault Trucks K XTREM 8x4“ modelį, puikiai tinkantį sunkiausioms darbo sąlygoms.

„Renault Truck K XTREM 8x4“pasižymi specialia įranga, kuri padidina sunkvežimio tvirtumą ir apsaugo tam tikrus elementus  kasybos darbų metu:

  • Sustiprinta važiuoklė padidina rėmo atsparumą

  • Parabolinė arba pusiau elipsinė galinė pakaba, 13-32 t

  • Cikloninis oro filtras ypač dulkėtai darbo aplinkai

  • Plieniniai degalų bakai, skirti naudoti bekelėje.

  • Prošvaisa siekia iki 515mm

  • Visų komponentų apsauga

Akumuliatorius, stabdžiai ir amortizatoriai intensyvaus naudojimo metu susidevi greičiau, todėl „Renault Trucks” rekomenduoja naudoti originalias, specialiai sukurtas ir ekstermaliomis sąlygomis patikrintas dalis.

renault trucks K
renault trucks K

Lengvai valdomi snkvežimiai

 
 

Turėti tvirtą sunkvežimį yra gerai, tačiau vairuotojas turi pilnai ir saugiai valdyti transporto priemonę. Norėdami užtikrinti tinkamą sunkvežimio naudojimą, galite pasrinkti „Optidriver XTREM” pavarų dėžę. Joje yra pirminis velenas, padalintas, į šešias sekcijas vietoje keturių, ji turi specialias pavaras bei pavarų perjungimo valdymo programą, pritaikytą transporto priemonės apkrovai.

32° atakos kampas 

Jūsų vairuotojai taip pat gali tikėtis geriausio atakos kampo rinkoje ir 380 mm ašies prošvaisos, kuri padės išvengti bet kokio ašies pažeidimo. Kalbant apie manevringumą, sumažintas posūkio spindulys siekia iki 9 metrų (8x4 konfigūracijos). „Renault Trucks K“ taip pat turi automatinį stovėjimo stabdį, kuris padidina vairuotojo ir kitų karjero darbuotojų saugumą.

Kalbant apie patogumą ir saugumą, jūsų vairuotojai gali pasikliauti avarinio stabdymo sistema, kameromis tikrinti sunkvežimio aplinką, laipiojimo rankenomis, kad pasiektumėte transporto priemonę, ir šoniniu laipteliu, kad patikrintumėte sunkvežimio apkrovą.

renault trucks K
renault trucks K

Parko valdymas realiu laiku

„Optifleet“ yra išmani parko valdymo paslauga, kad galėtumėte geriau valdyti savo transporto grandinę nuo kasyklos iki prekių perdirbimo zonos. Šis sprendimas palengvina jūsų kasdienes užduotis bei leidžia valdyti savo parką tobulai derinant su kasdieniu naudojimu.

Sumažinite degalų sąnaudas, pagerinkite transporto priemonės naudojimą, stebėkite variklio darbo valandas bei tikslią sunkvežimio buvimo vietą realiu laiku.

Naudodami „Optifleet“ galite pasidalinti savo transporto priemonės duomenimis su kuo tik norite, kada tik norite ir kaip norite. Tai galite padaryti interneto portale, mobiliojoje programėlėje arba integruodami duomenis į trečiųjų šalių sistemą (API).

Sumažinkite priežiūros išlaidas

Atliekant kasybos darbus tam tikros transporto priemonės dalys, tokios kaip pakabos ar stabdžiai, susidėvės greičiau nei kitos. Norint sumažinti priežiūros išlaidas, „Renault Trucks“ siūlo naudoti restauruotas „eXchange“ dalis. Panaudotos dalys yra atkuriamos, atnaujinamos ir išbandomos, kad ja vėl būtų galima naudoti transporto priemonėse. Joms taikoma dvejų metų dalių garantija ir jos atitinka tuos pačius kokybės bei našumo reikalavimus kaip ir nauji gaminiai, tačiau už mažesnę kainą.

Išnaudokite mūsų kasybos veiklai pritaikytus finansavimo pasiūlymus

Kasybos sektoriuje rida nėra pagrindinė transporto priemonių nusidėvėjimo priežastis. Štai kodėl „Renault Trucks“ siūlo finansavimo ir draudimo sprendimus, puikiai tinkančius kasybos darbams. Be to, jei jums reikia atlikti kėbulo remonto darbus, mes atsižvelgiame į prstovos laiką ir siūlome finansavimo planus ir trukmę, kuri niekada nepakenks jūsų veiklai.

Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą.

Padidinkite kasybos transporto pelningumą

Darbas kasyklose niekada nesustoja. Bet koks transporto grandinės sustojimas sukelia didelių nuostolių jūsų įmonei. Norėdami padidinti jūsų transporto priemonių eksploatacinę parengtį, „Renault Trucks“ siūlo „Predict” serviso sutartį. Tikslas yra užkirsti kelią gedimams, užuot juos patyrus. Transporto priemonės informacija siunčiama į tam skirtą skaitmeninę platformą, kuri stebės naudojimo eigą ir įspės jus apie bet kokius reikalingus veiksmus, norint išvengti nereikialingų prastovų.

Kadangi kasykloje, kurioje dirbate, nebūtinai yra netoliese esantis techninės priežiūros punktas, siūlome pasinaudoti mobiliuoju servisu. Vienas ar keli technikai atvyks į vietą atlikti jūsų transporto priemonių techninės priežiūros darbus.

Set canonical URL
Off