Naujienos

Naujos kartos Renault Trucks Master ReD: efektyvus ir universalus

4min
Master 4

„Renault Trucks” paskelbė, kad 2024 m. pradės gaminti naujos kartos „Renault Trucks Master Red EDITION” komercinius automobilius. Šis universalus komercinis automobilis pasižymi didele kėbulų įvairove, taip pabrėžiant „Renault Trucks” įsipareigojimą teikti profesionalų poreikiams pritaikytus sprendimus.

„Renault Trucks” pristatė naujausią „Renault Trucks Master Red EDITION” – pažangų, universalų, ir optimizuotą naudoti mieste komercinį automobilį. Elektrinė versija išsiskiria tyliu važiavimu, kai ji naudojama, neišskiria CO2 ir leidžia patekti į visas miesto zonas, netrikdant vietos gyventojų. Dėl visiškai naujo aerodinaminio dizaino „Renault Trucks E-Tech Master Red EDITION” pasižymi gerokai mažesnėmis energijos sąnaudomis - iki 21 %, palyginti su ankstesne karta.

Individualus pasiūlymas, pritaikytas kiekvienai veiklai

„Renault Trucks Master Red EDITION”  siūlo daugybe pritaikymo galimybių. Transporto priemonė gali būti pagaminta savivarčio, sausio krovinio arba furgono konfigūracijos su specialia komplektacija, skirta pristatymui. Be to, "Renault Trucks" tinklas gali pasiūlyti daugybę kitos įrangos, atitinkančios kiekvieno sektoriaus reikalavimus.

„Renault Trucks Master Red EDITION” galima įsigyti penkių kėbulų: su važiuoklės kabina (L2, L3), su platformos kabina (L2, L3), su skydiniu furgonu (L2H2, L3H2), su gilia kabina (L2H2, L3H2) ir keleiviniu automobiliu.

„Renault Trucks Master Red EDITION” iš anksto įrengtos mechaninės ir elektrinės funkcijos palengvinančios antstato montavimo darbus.

Be to, gamintojas parengė keturis pasirenkamuosius paketus, kad būtų galima dar labiau individualizuoti transporto priemonę:

  • „Pristatymas”, kad būtų lengviau atlikti pristatymo operacijas,
  • Pagalba parkuojantis”, kad būtų lengviau manevruoti miestų centruose,
  • „Sandėliavimas”, kad būtų optimizuota erdvė kroviniams,
  • „Pagalba vairuotojui”, kad būtų užtikrintas kuo didesnis vairuotojų ir eismo dalyvių saugumas.

Pažangios komforto ir saugos funkcijos

„Renault Trucks Master Red EDITION“ ir „Renault Trucks Master E-Tech Red EDITION“ standartinėje komplektacijoje turi išskirtinę vairavimo komforto įrangą, įskaitant į vairuotoją nukreiptą prietaisų skydelį, 10,1 colio ekraną, belaidį įkroviklį telefonui ir „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“. Automatinė, prieiga prie „Google“ paslaugų, klimato kontrolė ir didelė daiktadėžė.

Be to, naujos pažangiosios vairuotojo pagalbos sistemos (ADAS) padidina saugumą ir vairavimo komfortą. Naujame „Renault Trucks Master Red EDITION“ įrengta adaptyvi kruizo kontrolė ir greičio ribotuvas, parkavimo jutikliai (galiniai, priekiniai ir šoniniai) su atbulinės eigos kamera, eismo juostos asistentas, įspėjimas apie akląją zoną ir kelio ženklų atpažinimas.

Dėl sumažinto posūkio spindulio „Renault Trucks Master Red EDITION“ pasižymi optimaliu manevringumu, todėl juo lengviau dirbti ankštose miestų centrų gatvėse.

„Renault Trucks Master Red EDITION“ pasižymi išskirtiniais dizaino elementais, kurie būdingi šiam prekės ženklui. Pirmiausiai dėmesį atkreipia radiatoriaus grotelės, papuoštos raudonais apvadais. Jo šonuose yra raudoni EDITION ženkleliai, o gale tradicinė kvadratinė emblema. Raudoni saugos diržai ir išskirtinis sėdynių dizainas bei grindų kilimėliai suteikia dar daugiau personalizacijos interjerui.

Pilnas paslaugų spektras optimaliam produktyvumui užtikrinti

Tiek dyzelinė, tiek elektrinė „Renault Trucks Master Red EDITION“ versija yra visiškai prijungta prie interneto ir sudaro sąlygas kurti naujas specialias paslaugas. Individualus ir pritaikytas techninės priežiūros planas leidžia planuoti aptarnavimą ir techninę priežiūrą, taip užtikrinant optimalų eksploatavimo laiką. Vairuotojai taip pat gauna įspėjimus apie savo transporto priemonės būklę naudodamiesi specialia programa.

Kartu su „Renault Trucks Master E-Tech Red EDITION“  siūlomas platus elektrinėms transporto priemonėms paslaugų pasirinkimas:

  • Įkrovimo įrenginių auditas, įrengimas ir priežiūra,
  • Transporto priemonės įkrovimo programavimas ir stebėjimas ir t. t.

Siekiant visiškai kontroliuoti išlaidas, „Renault Trucks Financial Services“ siūlo įvairius finansavimo planus ir specialiai pritaikytus draudimo sprendimus.

Techninės „Renault Trucks E-Tech Master Red EDITION”  specifikacijos

Bendrasis transporto priemonės svoris: iki 4 t

Naudingoji apkrova: iki 1 600 kg (3,5 t važiuoklės kabina be kėbulo)

Padėklų talpa: iki 5 euro padėklų

Elektros variklis: Didžiausia galia: 105 kW / Didžiausias sukimo momentas: 300 N.m

Akumuliatoriai: iki 87 kWh

Nuvažiuojamas atstumas: iki 400 km, didžiausias greitis - 90 km/val.

Įkrovimo laikas: nuo 15 % iki 80 % per 40 minučių (130 kWh)

Vilkimo pajėgumas: iki 2,5 t

 

Set canonical URL
Off