Share

Pranešimas žiniasklaidai

NAUJAUSIŲ „RENAULT TRUCKS“ T, C IR K PREMJERA - ŽAIDIME „EURO TRUCKS SIMULATOR 2”

2min
Renault Trucks TCK EVOLUTION

2021 m. bus pristatyti patogesni, saugesni ir našesni „Renault Trucks“ sunkvežimiai, skirti tolimiesiems  gabenimams ir statybų darbams. Pirmą kartą sunkvežimių pramonėje Prancūzijos gamintojas savo sunkvežimius pristatys vaizdo žaidime „Euro Truck Simulator 2“ ir pasiūlys virtualią vairavimo patirtį.

„Renault Trucks“ savo gerbėjams siūlo novatorišką ir interaktyvią patirtį. 2021 m. balandžio 6 d. gamintojas pristatys naują 2021 m. „Renault Trucks T“ modelį „Euro Truck Simulator 2“ žaidime. Išorės dizainas, vairavimo padėtis ir kabinos vidus bus atnaujinti ir visą tai bus galima išbandyti žaidime.

DIDŽIAUSIA „RENAULT“ SUNKVEŽIMIŲ EVOLIUCIJA NUO 2013 M.

2021 m. „Renault Trucks“ atnaujins savo tolimųjų gabenimų (T) ir statybų darbų (C ir K) sunkvežimius. Tai yra didžiausias 2013 m. pristatytos modelių gamos atnaujinimas.

„Renault Trucks“ pagerino vairavimo ir gyvenimo komfortą. Tobulinant „Renault Trucks“ T, C ir K modelius daug dėmesio skirta užtikrinti vairuotojų ir kitų eismo dalyvių saugumą. Sunkvežimiai tapo našesni, sunaudoja dar mažiau degalų, pasižymi mažesne anglies dvideginio emisija, o aukštą parengties darbui lygį užtikrina nuotolinė sunkvežimio komponentų stebėsena bei serviso sutartis „Predict“.

IŠBANDYKITE „RENAULT TRUCKS T 2021” JAU DABAR!

Jau balandžio 6 d. galėsite įsipatoginti 2021 modelinių metų „Renault Trucks“  T ir „T High“ kabinose, išbandyti jų ergonomiką ir sunkvežimių patogumą miestų gatvėse, regioniniuose keliuose ar greitkeliuose. Tereikės prisijungti prie „Euro Truck Simulator 2“ žaidimo, kuriuo mėgaujasi daugiau nei 9 milijonai žaidėjų visame pasaulyje, arba pasidalinti kitų žaidėjų vairavimo patirtimi, socialiniuose tinkluose  naudojant grotažymę „#renaulttrucksevolution“.

Be to, nuo 2021 m. kovo 29 d. „Euro Truck Simulator 2“ žaidimo bendruomenė matys „Renault Trucks T 2021“, paslėptą po raudonu šydu priešais „Renault Trucks“ atstovybes. Laukdami pristatymo, „Renault Trucks“ savo socialiniuose tinkluose kvies dalyvauti konkursuose, kuriuose turėsite galimybę laimėti daugybę prizų. Sekite grotažymę #renaulttrucksevolutioniscoming.

Praktinė informacija

·Žaisk „Euro Truck Simulator 2“: kaip žaisti

·Balandžio 6 d. 19 val. (Lietuvos laiku) „SCS Software” „Twitch“ paskyroje: tiesioginis „Renault Trucks T 2021“ bandomasis važiavimas ir tiesioginis susitikimas su Paulu Daintree, „Renault Trucks“ dizaino direktoriumi.