Paslaugos

„Regenerate“: ilgiau tarnaujantys sunkvežimiai be jokių kompromisų

#JoinTheGoodMove

4min
UPGRADE writen on the cabine of a T series

 Atnaujinkite, o ne keiskite. Siekdama plėtoti tvarų krovinių vežimą ir leisti jums prailginti sunkvežimių tarnavimo laiką, „Renault Trucks“ siūlo programą, pagrįstą žiedinės ekonomikos principais.

Žiedinė ekonomika grindžiama teigiamo rato principu, siekiant sumažinti žaliavų suvartojimą, pailginti gaminių tarnavimo laiką ir galiausiai pagerinti jų perdirbimo galimybes. Sakome „galiausiai“, nes pagrindinis mūsų tikslas - prieš pradedant svarstyti perdirbimo galimybes, apsvarstyti pakartotinio naudojimo, remonto ir transformavimo galimybes. Bendrovėje „Renault Trucks“ šis požiūris grindžiamas trimis principais: Regeneruoti, grąžinti, pertvarkyti.

REMAN Regenerate Return Repurpose picto good size

 

Jau kelerius metus „Renault Trucks“ dalyvauja tvaraus krovininio transporto mažinimo ir racionalizavimo veikloje ir siūlo paramos planą, kuris leidžia įgyvendinti jūsų siekius ir išlaikyti sunkvežimius kelyje ilgiau, išlaikant tą patį našumo lygį. Įgyvendindama principą „Regeneruoti“, „Renault Trucks“ siūlo šiuos veiksmus.

Ilgaamžiškumas ir našumas

Mūsų pažadas: atnaujinus programinę įrangą jūsų sunkvežimis važiuos dar 400 000 km.

Vienas iš mūsų prioritetų - užtikrinti, kad jūsų sunkvežimiai tarnautų dar ilgiau. Šį pirmąjį žiedinio ciklo žingsnį vadiname „regeneruoti“. Ką jis apima? Yra 2 pagrindiniai elementai:

  • Atnaujinama jūsų sunkvežimiuose įdiegta programinė įranga. Tai reiškia, kad atnaujinamos vartojimo charakteristikos.

  • Mūsų ekspertai atlieka jūsų sunkvežimio diagnostiką, atlikdami papildomus techninius patikrinimus, pritaikytus atsižvelgiant į jūsų transporto priemonės amžių ir nuvažiuotus kilometrus.

Jei jūsų sunkvežimiui daugiau nei treji metai ir (arba) jis nuvažiavęs daugiau nei 400 000 kilometrų, išsami diagnostika gali būti atliekama viename iš mūsų techninės priežiūros centrų. Ši programa padeda užtikrinti jūsų transporto priemonių patvarumą ir kartu padidina jų efektyvumą. Pusiau pramoninis procesas prasideda nuo griežtos transporto priemonės apžiūros. Tuomet, naudojant specializuotus įrankius, atliekama 200 transporto priemonės patikrinimų. Pavaros grandinė ir sistemos valymas - tai tik du tikrinamų punktų pavyzdžiai. Taip pat vykdoma prevencinė techninės priežiūra, pavyzdžiui, keičiamos tokios dalys kaip turbokompresorius. Tada atnaujinama transporto priemonės programinė įranga. Tai reiškia, kad atnaujinamas sąnaudų efektyvumas. Taip pat suteikiama galimybė pasikalbėti su mūsų ekspertais apie naujausias inovacijas ir labiausiai jūsų poreikius atitinkančią prevencinę techninę priežiūrą, kad pailgintumėte eksploatavimo laiką ir padidintumėte savo transporto veiklos pelningumą.

Taip ne tik pailginamas jūsų sunkvežimių eksploatavimo laikas, bet ir galite sumažinti degalų sąskaitas, pritaikę naujausias degalų taupymo inovacijas. Atlikę šiuos patikrinimus ir atnaujinę programinę įrangą po 400 000 kilometrų, pažadame, kad su ta pačia transporto priemone galėsite nuvažiuoti dar 400 000 kilometrų ir tuo pačiu metu naudotis tomis pačiomis kokybės ir pelningumo garantijomis kaip ir su nauju sunkvežimiu.

Sutaupykite ir sumažinkite veiklos sąnaudas

Prevencinės techninės priežiūros nauda

Tinkamai naudojamas ir prižiūrimas sunkvežimis yra efektyvesnis. Naudodami naujausios kartos programinę įrangą ir numatydami gedimų bei nusidėvėjimo riziką, sutrumpinsite laikotarpius, kai sunkvežimis nenaudojamas. O kai prireiks techninės priežiūros, galėsite ją suplanuoti taip, kad ji kuo mažiau paveiktų jūsų veiklą. Be to, sunkvežimį galėsite naudoti maksimaliai efektyviai naudodami energiją ir kartu didindami vairuotojo saugumą.

Perpardavimo vertės išlaikymas

Sunkvežimio (arba jūsų transporto priemonių parko) apžiūra ir atnaujinimas gyvenimo viduryje padės išlaikyti jo perpardavimo vertę - tai esminiai duomenys, į kuriuos reikia atsižvelgti atsižvelgiant į transporto priemonių nusidėvėjimą. Savo sunkvežimius galėsite parduoti lengviau, greičiau ir už geresnę kainą.

Žiedinė ekonomika - „Renault Trucks“ įsipareigojimų pagrindas

„Renault Trucks“ yra įsipareigojusi mažinti anglies dioksido kiekį kelių transporte. Mūsų tikslas - iki 2040 m. tapti neutraliais anglies dioksido atžvilgiu.

Žiedinės ekonomikos ir įsipareigojimo pratęsti sunkvežimių eksploatavimo laiką dėka, saugome gamtos išteklius ir padedame mažinti transporto išmetamo anglies dioksido kiekį (sutaupoma 7,7 t CO2 vienam regeneruotam ar pertvarkytam sunkvežimiui, palyginti su naujo sunkvežimio pirkimu, priklausomai nuo naudojimo būdo).

Sužinokite daugiau apie anglies dioksido išmetimo mažinimą

DEKARBONIZAVIMO AKADEMIJA - nauja e. mokymosi platforma

Kuris alternatyvios energijos sunkvežimis tinka mano įmonei?

Kokius kuro šaltinius naudoti anglies dioksido išmetimo mažinimui?

SUNKVEŽIMIŲ ATSARGINĖS DALYS: EKONOMIŠKA IR EKOLOGIŠKA SUNKVEŽIMIŲ PRIEŽIŪRA

„Renault Trucks“ žiedinė ekonomika

Set canonical URL
Off