Transporto sprendimas

SPEC. TARNYBOS

Statybų darbai

Distribucija

5min
Renault Trucks C with High Power Foam Fire appliances

Ugniagesiai visada turi būti pasiruošę darbui sunkiausiomis sąlygomis. „Renault Trucks“ dalinasi su jumis patirtimi bendradarbiajant su gelbėjimo tarnybomis ir antstatų gamintojais, kad padėtų jums išsirinkti geriausias gelbėjimo tarnybų transporto priemones (gaisrinę, autocisterną ir kt.). Mes taip pat galime jums patarti dėl paslaugų, kurios galėtų padėti apsaugoti kitus bei jus pačius.

Atraskite mūsų transporto gamą gelbėjimo tarnyboms

„Renault Trucks“ daugiau nei šimtmetį bendradarbiauja su priešgaisrinėmis stotimis. Remdamiesi šia ilgamete partneryste, mes glaudžiai bendradarbiaujame su antstatų gamintojais, kad galėtume pasiūlyti tinkamiausias jūsų veiklai transporto priemones, puikiai pritaikytas žmonių ar turto gelbėjimui. „Renaul Trucks Master“, „Renault Trucks D” ir D WIDE, „Renault Trucks C“ ir „Renault Trucks K“ atitinka jūsų reikalavimus, nesvarbu, ar esate iškviesti į gesinti gaisro mieste, kelyje, miške ar pastatuose.

Priešgaisrinės saugos sunkvežimiai: visada veikite greitai

Mes žinome, kad jūs galite būti iškviesti darbui tiek kelyje, sunkiau privažiuojamose vietose. Todėl jums būtina turėti lengvai valdomas ir kompaktiškas transporto priemones darbui mieste, su trumpu apsisukimo spinduliu ir tinkamu sukimo momentu net važiuojant žemesnėmis pavaromis („Renault Trucks C“ - 900 aps./min.).

m Tai yra „Renault Trucks D“ posūkio spindulys

Tinkamų darbo sąlygų ugniagesiams užtikrinimas

Siekdami kuo geriau apsaugoti kitus žmones, ugniagesiai pirmiausia turi apsisaugoti patys ir įsitikinti, kad sąlygos yra tinkamos. Pirmasis operacijos etapas – priešgaisrinio sunkvežimio užvedimas! Štai kodėl mes sukūrėme raktą, kurio negalima pamesti. Be to, „Renault Trucks“ suprojektavo kuo žemesnius laiptelius, kad vairuotojui ir keleiviams būtų lengviau lipti į vidų ir išlipti.

„Renault Trucks Master“ laiptelis yra vos 436 mm aukštyje.

Katell Simon Produkto vadovas

Jo šoninės durys gali atsidaryti iki 1,270 mm pločio. Visoms transporto priemonėms ant važiuoklės paliekama erdvė įrangos montavimui, naudojamai įvairiais atvejais, pavyzdžiui, cisternų vandens siurbliams, apšvietimo įrangai ar didelei pjaustymo įrangai. Gaisro gesinimui skirtose transporto priemonėse iš anksto įrengta šiluminė apsauga, kuri 10 minučių apsaugo ugniagesius nuo 130 ° C temperatūros, jei jų sunkvežimis būtų apsuptas ugnies.

Ugniagesiai: išnaudokite mūsų ilgametę partnerystę su antstatų gamintojais

Jūsų transporto priemonės poreikiai priklauso nuo situacijos, į kurią esate iškviesti. Štai kodėl mūsų važiuoklė suprojektuota taip, kad tilptų antstatas. Siekdami patenkinti visus reikalavimus, „Renault Trucks“ remiasi septyniomis skirtingomis važiuoklės bazėmis nuo 3,3 iki 33 tonų. Tai apima pagalbos kelyje mikroautobusus „Renault Trucks Master“, galingus priešgaisrinės saugos sunkvežimius „Renault Trucks C“ ar „K“, taip pat „Renault Trucks D“.

Antstatų gamintojai gali naudotis spciaiu „Renault Trucks“ portalu, kur pateikiama ši informacija:

  • išsamūs visų transporto priemonių techniniai duomenys
  • Brėžiniai 1/20 masteliu
  • Montavimo instrukcijos

Tai palengvina jų darbą ir sutrumpina sunkvežimio pristatymo laiką. Šis glaudus bendradarbiavimas taip pat reiškia, kad mūsų pasiūlymai gali būti plėtojami atsižvelgiant į jūsų patikėtas užduotis ir jūsų profesinius lūkesčius.

Numatykite sunkvežimio techninę priežiūrą ir išvenkite prastovų

Transporto priemonių ir jų dalių pasiūla yra pagrindinis aspektas. Kad išvengtumėte prastovų ar sustojimų, „Renault Trucks“ sukūrė naują ir novatorišką paslaugą. Užsisakius PREDICT sutartį, jūsų transporto priemonės bus registruojamos skaitmeninėje platformoje, o jų priežiūra bus atidžiai stebima ir fiksuojama. Jei manoma, kad remontas yra būtinas, su jumis susisieks mūsų atstovas ir suplanuos atvykimą į servisą jums tinkamiausiu metu. Mūsų tikslas yra kuo labiau sumažinti netikėtas transporto priemonių prastovas.

Sumažinkite degalų sąnaudas

Degalų sąnaudos yra didžiausios išlaidos gelbėjimo tarnybų transporto priemonėms. Norėdami geriau valdyti savo parką, galite pasirinkti „Optifleet“ - išmanią parko valdymo paslaugą, kurią siūlo „Renault Trucks“. Su ja galite realiu laiku rasti savo transporto priemones ir gauti konkrečią informaciją apie jų sąnaudas ir naudojimą. „Optifleet“ galite naudotis kompiuteryje ar išmaniajame telefone.

Set canonical URL
Off