Paslaugos

Dalys

RENAULT TRUCKS, AN EXPERT NETWORK

RENAULT TRUCKS TINKLAS VISADA ŠALIA JŪSŲ

"Renault Trucks", turinti 1 400 serviso centrų visoje Europoje, greitai ir efektyviai teikia pagalbą, kad ir kur būtumėte.

PROFESIONALŲ TINKLAS PROFESIONALAMS

Galite pasikliauti "Renault Trucks" serviso centruose dirbančiais profesionalais, kurie reguliariai mokosi naudotis naujausiais diagnostikos įrankiais ir turi specialią ir veiksmingą įrangą, pritaikytą jūsų transporto priemonės technologijai.

A NETWORK OF PROS

 

ORIGINALUS PASIŪLYMAS: ORIGINALIOS RENAULT TRUCKS DALYS

Logo Genuine

Atsarginės dalys, sukurtos ir montuojamos į "Renault Trucks" sunkvežimius, atitinka griežčiausius patikimumo, saugumo ir aplinkosaugos reikalavimus.  Originalios atsarginės dalys padeda išlaikyti originalią jūsų sunkvežimio techninę būklę bei eksploatacines savybes, kurių reikia jūsų verslui: mobilumo, terminų laikymosi ir saugumo kelyje.

 

RENOVUOTAS PASIŪLYMAS: RENOVUOTOS ORIGINALIOS RENAULT TRUCKS DALYS

24-7
Exchange

Standartinis keitimo procesas apima nusidėvėjusių dalių keitimą sertifikuotomis renovuotomis originaliomis dalimis, todėl transporto priemonė, taikant šį pramoninį atnaujinimą, pasižymintį tokiomis pačiomis charakteristikomis, kaip ir nauja detalė. Ši veikla yra įmonės tvarios plėtros politikos, pagrįstos atsarginių dalių perdirbimu, dalis.

  • Puikus kokybės ir kainos santykis.
  • Kokybė ir eksploatacinės savybės, atitinkančios tokius pačius reikalavimus, kaip ir nauji gaminiai.
  • "Renault Trucks" transporto priemonėms sukurtų ir patvirtintų dalių patikimumas.
  • 2.000 renovuojamų dalių ir komponentų.
  • Kvalifikuoti technikai.

 

 

Expert networks

 

2 METŲ GARANTIJA

Garantie 2 ans

Originalios "Renault Trucks" dalys yra mūsų ilgalaikio įsipareigojimo jums ir jūsų verslui įrodymas: maksimalus veikimo laikas ir mažiausiai 12 mėnesių garantija, kuri pratęsiama iki 24 mėnesių, jei montavimo darbus atliekate įgaliotame serviso centre.

2 METŲ GARANTIJA SUMONTUOTOMS ATSARGINĖMS DALIMS

Galite būti tikri, kad "Renault Trucks" serviso centruose bus sumontuotos tik originalios "Renault Trucks" dalys. Visus techninės priežiūros darbus atlieka mūsų kvalifikuoti technikai, kurie nuolat tobulina savo kompetencijas ir neatsilieka nuo naujausių technologinių pasiekimų. Mūsų centruose įrengtos modernios diagnostikos sistemos, turime platų specializuotų įrankių asortimentą ir naujausias remonto instrukcijas. 2 metų garantija atsarginėms dalims suteikia idealią apsaugą, puikų kainos ir kokybės santykį.